PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kolejny deweloper mieszkaniowy stawia na obiekty komercyjne

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 sty 2012 12:54

Kolejny deweloper mieszkaniowy stawia na obiekty komercyjne

Spółka Włodarzewska SA, która obecnie realizuje budowę Galerii Brwinów w Brwinowie, szykuje kilka nowych inwestycji komercyjnych. W tej chwili bank ziemi firmy to 250 hektarów gruntu z przeznaczeniem pod takie obiekty. - W naszych planach są m.in. projekty handlowe zlokalizowane nieopodal Warszawy oraz retail park. To inwestycje, które chcemy zrealizować z w ciągu najbliższych lat - informuje Propertynews.pl Marta Nowicka z biura prasowego spółki.

REKLAMA

Jak podaje Marta Nowicka, obecnie spółka proceduje pozwolenia na nowe inwestycje komercyjne. Na razie nie wiadomo jednak, czy ich realizacja  rozpocznie się w tym roku. - Jest zbyt wcześnie, aby składać takie deklaracje - wyjaśnia.

W styczniu obligacje Włodarzewska SA zadebiutowały na Catalyst. - Środki z rynku Catalyst zostaną przeznaczone w głównej mierze na potrzeby inwestycyjne, głównie w sektorze komercyjnym - tłumaczy Marta Nowicka.

Plany spółki obejmują też zakup gruntów pod nowe inwestycje. 

Największym przedsięwzięciem komercyjnym firmy Włodarzewska w 2012 roku będzie otwarcie Galerii Brwinów, które zaplanowano w marcu br. - Jest to pierwszy obiekt handlowy w powiecie pruszkowsko-grodziskim. Znajdzie się tu 40 lokali - wyjaśnia Nowicka.

Firma kończy proces komercjalizacji. Wśród najemców są m.in.: supermarket Piotr i Paweł, sieć drogerii Rossmann, sklep RTV/AGD Mix Electronics.

Jak informowaliśmy, Włodarzewska planuje też budowę biurowca przy Al. Jana Pawła w Warszawie. Obiekt ma stanąć na 50 m wąskiego paska gruntu.

Jako spółka akcyjna Włodarzewska działa od 2001 roku. Specjalizuje się głównie w inwestycjach mieszkaniowych w Warszawie i województwie mazowieckim. Firma wybudowała ponad 2700 mieszkań i 16 osiedli mieszkaniowych.  

To kolejny deweloper mieszkaniowy, który inwestuje w powierzchnie komercyjne. Więcej na ten temat: http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/deweloperzy-mieszkaniowi-ostrza-zeby-na-rynek-nieruchomosci-komercyjnych,5209.html

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA