PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kolejny etap rozbudowy CH Max zakończy się 27 listopada

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 lis 2012 11:33

Kolejny etap rozbudowy CH Max zakończy się 27 listopada

Na 27 listopada zaplanowano oddanie do użytku łącznika pomiędzy już istniejącymi częściami obiektu CH Max. Drugi etap rozbudowy polegający na dodaniu dodatkowych 3 tys. mkw. powierzchni handlowej rozpocznie się w I kwartale przyszłego roku.

REKLAMA

Obecnie trwa także proces komercjalizacji obiektu. Do grona najemców dołączą m.in. takie marki, jak Reporter Young, Toy Planet, Ziaja dla Ciebie, Kraina Uśmiechu oraz Femme. Salon Reporter Young znajdzie się na pierwszym piętrze istniejącej części galerii. Pozostałe lokale zostaną otwarte w łączniku.

- Funkcjonująca galeria wraz z powstającym łącznikiem jest skomercjalizowana w 98 proc. - mówi Michał Stec, przedstawiciel inwestora. - Zarówno obecni, jak i nowi najemcy doceniają potencjał miejsca oraz śródmiejską lokalizację naszego centrum, szczególnie w porównaniu z innymi planowanymi obiektami handlowymi cechującymi się słabą komunikacją publiczną oraz lokalizacją na obrzeżu miasta - podkreśla Michał Stec.

Rozbudowa CH MAX w Chrzanowie przebiega etapowo. Jeszcze w listopadzie inwestor przekaże do użytku łącznik pomiędzy istniejącymi częściami obiektu. Kolejnym etapem będzie przebudowa oraz rozbudowa obiektu o dodatkowe 3 tys. mkw. powierzchni handlowej, dzięki czemu chrzanowski MAX osiągnie powierzchnię 12 tys. mkw. Rozpoczęcie drugiego etapu rozbudowy zaplanowano na koniec I kwartału 2013 r.

CH MAX to największy obiekt handlowy w Chrzanowie. Znajduje się w nim 65 sklepów i lokali usługowych. Wśród najemców są takie marki, jak: Piotr i Paweł, Reserved, Empik, Deichmann, CCC, Rossmann czy Media Expert. Galeria znajduje się w centrum miasta, tuż przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych Chrzanowa: ulic Trzebińskiej i Szpitalnej.

Inwestorem, deweloperem i zarządcą Centrum Handlowego MAX jest spółka STEC, firma działająca na rynku nieruchomości komercyjnych od 1998 roku. Za komercjalizację obiektu odpowiada JUSTYN Consulting Stefan Juszczak.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA