PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kolporter chce być w galeriach handlowych przy dworcach i akademikach

  • www.portalspozywczy.pl
  • 12 cze 2013 08:57

Kolporter jest zainteresowany lokalizacjami w Poznaniu czy Katowicach. Interesujące dla spółki są galerie handlowe powstające przy dworcach, a także przy większych osiedlach czy np. akademikach.

REKLAMA

- Najbardziej lukratywne w dużych miastach stają się galerie połączone z centrum przesiadkowym i komunikacyjnym. Sukces Galerii Krakowskiej pokazał, że w taką stronę trzeba iść. W centrum w Katowicach jesteśmy w trzech miejscach, rozmawiamy też na temat Centrum Łacina w Poznaniu i myślę, że się porozumiemy - powiedział Tomasz Brzeziński, dyrektor pionu inwestycji Kolportera.

- Dość ciekawy projekt powstaje w Łodzi. To jest galeria przy miasteczku studenckim, nastawiona głównie na studentów. Dużym powodzeniem cieszy się galeria Echo w Kielcach, która jest położona bardzo blisko Politechniki Świętokrzyskiej i akademików, a to powoduje, że to też jest właściwy kierunek, bo to jest kilkadziesiąt tysięcy studiujących osób i potencjalnych klientów - dodał.

- Wydawałoby się, że kielecka Galeria Korona jest położona w rewelacyjnym miejscu, bo bardzo blisko centrum miasta i głównej ulicy, galeria duża, nowoczesna, z nowoczesnym designem, ale niestety jednak jest położana trochę z dala od skupisk mieszkalnych i osiedli. Natomiast Echo jest położone idealnie - na wlocie do miasta, przy akademikach, przy dużych osiedlach, a więc klient ma blisko i my właśnie w takie galerie chcielibyśmy kompleksowo wchodzić - podkreślił.

Kolporter jest właścicielem ponad 950 saloników prasowych (w tym ponad 140 salonów Top-Press). Są to samoobsługowe punkty handlowe, oferujące m.in. prasę, papierosy, artykuły tytoniowe, karty telefoniczne, karty prepaidowe, a także słodycze, lekarstwa OTC, kosmetyki, zabawki.
Grupa buduje też na terenie całego kraju sieć samoobsługowych sklepów spożywczych Dobry Wybór. Sklepy, o powierzchni od 90 do 180 metrów kwadratowych, zlokalizowane są w osiedlach mieszkaniowych i przy głównych ulicach handlowych.

Więcej o planach Kolportera: Edyta Korbińska, Kolporter: W planach 70 nowych lokalizacji 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA