PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kompleks Dekada Brodnica w całości otwarty

  • Autor: Propertynews.pl
  • 31 lip 2014 09:18

Kompleks Dekada Brodnica w całości otwarty

30 lipca 2014 roku rozpoczęła działalność Dekada Brodnica - dziewiąte centrum handlowe typu convenience spółki Dekada Realty, i zarazem trzecie, zintegrowane z nowoczesnym dworcem autobusowym. 31 lipca działalność rozpocznie również zintegrowany z Dekadą dworzec autobusowy.

REKLAMA

Dekada Brodnica jest zintegrowanym centrum komunikacyjno-handlowym, które obejmuje nowoczesny dworzec autobusowy wraz z poczekalnią dla podróżnych oraz część handlową o powierzchni 1770 mkw. GLA, w której swoje salony otworzyły takie marki jak: Neonet, supermarket drogeryjny Rossmann, sklepy obuwnicze CCC i Ray Obuwie oraz Apteka Arnika. W dniu otwarcia obiekt był licznie odwiedzany przez mieszkańców miasta oraz całego regionu. Dzień po oficjalnym otwarciu swoją działalność rozpoczyna również zintegrowany z Dekadą Brodnica dworzec autobusowy, który skupi ofertę wszystkich lokalnych przewoźników w jednym miejscu.

- Oddajemy lokalnej społeczności w pełni nowoczesny obiekt, dedykowany szybkim i wygodnym zakupom. Obecność zrewitalizowanego, nowoczesnego dworca autobusowego spowoduje, że brodnicka Dekada stanie się ona ważną destynacją handlową i istotnym węzłem komunikacyjnym z punktu widzenia całego regionu - mówi Aleksander Walczak, prezes Dekada Realty.

Pierwsze zintegrowane centrum handlowo - komunikacyjne sieci Dekada zostało otwarte w Myślenicach w 2011 roku, kolejne - w marcu b.r. w Nowym Targu. Oba obiekty od początku swojego istnienia notują stałą, wysoką odwiedzalność, na poziomie ok. 120 tys. osób miesięcznie. Trwają prace nad kolejnymi tego typu inwestycjami - m.in. w Ciechanowie, której otwarcie zaplanowane jest na drugą połowę przyszłego roku.

- Sieci handlowe są żywo zainteresowane otwieraniem swoich lokali w centrach wygodnych zakupów, szczególnie zintegrowanych z węzłami komunikacyjnymi, które generują dodatkowych klientów. Z naszych obserwacji i analiz wynika, że każdy z funkcjonujących obiektów sieci Dekada jest odwiedzany średnio przez każdego mieszkańca miasta raz na dziesięć dni - podsumowuje prezes Dekada Realty, Aleksander Walczak. - W ten sposób nazwa Dekada znalazła swoje praktyczne uzasadnienie, gdyż w każdej dekadzie (10 dniach) każdy mieszkaniec robi zakupy w naszym obiekcie- dodał.

Dekada Brodnica jest zlokalizowana w ścisłym centrum miasta - przy skrzyżowaniu ul. Sądowej oraz ul. Sienkiewicza, a zarazem przy trasie krajowej nr 15, łączącej Brodnicę m.in. z Toruniem, Ostródą czy Olsztynem. W jej bezpośrednim zasięgu znajduje się 75 tys. mieszkańców miasta oraz powiatu brodnickiego.

Dziewięć obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Myślenicach, Skierniewicach, Sieradzu, Żyrardowie, Olsztynie, Krakowie, Grójcu, Nowym Targu oraz Brodnicy. Kolejne inwestycje planowane są także w Malborku, Ciechanowie, Nysie i Łowiczu. Docelowo sieć Dekada ma obejmować ok. 20 obiektów w całej Polsce.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA