PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Konkurs Prime Property Prize 2015

  • Autor: propertynews.pl
  • 08 lip 2015 14:42

Konkurs Prime Property Prize 2015

Grupa PTWP SA, wydawca portali Propertynews.pl i Propertydesign.pl, organizator V edycji konferencji Property Forum 2015, wraz z redakcjami serwisów organizują po raz czwarty konkurs pod nazwą Prime Property Prize 2015.

REKLAMA

Konkurs Prime Property Prize 2015 ma za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży.

Uroczysta Gala wręczenia nagród Prime Property Prize 2015, która odbędzie się w Domu Mody VitKac i będzie podsumowaniem pierwszego dnia Property Forum 2015, zaplanowanego w dniach 28-29 września 2015 roku w Warszawie (hotel Sheraton).

Zapraszamy do zgłaszania nominacji z opisem inwestycji oraz krótkim uzasadnieniem na adres: nagrody@propertynews.pl (formularz zgłoszeniowy poniżej)

Nagradzamy w 10 kategoriach:

- Człowiek Roku Propertynews.pl – nagroda jest przyznawana osobistości z branży nieruchomości komercyjnych, która miała największy wpływ na wydarzenia w tym sektorze bądź dokonała spektakularnych zmian w swojej firmie, wpływających na rozwój całego rynku.

- Deweloper Roku – nagroda jest przyznawana za dotychczasowe dokonania i aktywność firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, wkład w rozwój tego sektora w Polsce, wysoką jakość projektów, a także reputację w branży.

- Najemca Roku – nagroda jest przyznawana za wyznaczanie nowych trendów na rynku najemców centrów handlowych, aktywność poprzez rozwój sieci salonów i dokonywane w niej zmiany, działania marketingowe, a także wizerunek w branży.

- Miasto Przyjazne Inwestorom – nagroda jest przyznawana za działania na rzecz poprawy klimatu inwestycyjnego i tworzenia warunków do zwiększenia aktywności inwestorów. Pod uwagę brane są również jakość obsługi przedsiębiorców oraz sprawne realizowanie procedur administracyjnych.

- Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej – nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym centrom handlowym, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2014 – wrzesień 2015. Ocenie podlegają jakość projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

- Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Biurowej – nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym biurowcom lub kompleksom biurowym, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2014 – wrzesień 2015. Ocenie podlega jakość i innowacyjność projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

- Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Logistyczno-Magazynowej – nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym obiektom logistyczno-magazynowym, których proces inwestycyjny zakończył się w wrzesień 2014 – wrzesień 2015. Ocenie podlega jakość projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

- Inwestycja Roku Rynek Hotelarski - nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym obiektom hotelowym, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2014 – wrzesień 2015. Ocenie podlega jakość i innowacyjność projektu, czas realizacji inwestycji, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

- Zielony Budynek - nagroda jest przyznawana obiektom komercyjnym wybudowanym według zasad budownictwa ekologicznego oraz zrównoważonego rozwoju, wnoszącym na rynek nowatorskie rozwiązania w tym zakresie.

- Architektura – nagroda portalu Propertydesign.pl - nagroda jest przyznawana obiektom komercyjnym wnoszącym na rynek nowatorskie rozwiązania architektoniczne i projektowe, wyznaczające nowe trendy w tym zakresie, a także powstające z poszanowaniem otoczenia i tkanki miejskiej.

Poznaj zwycięzców edycji Prime Property Prize 2012

Prime Property Prize 2013

Prime Property Prize 2014

Jak wybieramy:

Konkurs zostanie oficjalnie ogłoszony na stronach www.propertynews.pl oraz innych mediach Grupy PTWP

- Każdy z Członków Forum Ekspertów oraz czytelnicy portalu Propertynews.pl przesyłają pod wskazany adres mailowy nagrody@propertynews.pl zgłoszenia (propozycje do nominacji). Ekspert ma prawo wskazać do 5 nominacji w poszczególnych kategoriach (nie jest to warunek obligatoryjny), wraz z krótkim uzasadnieniem. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 lipca.

-  Na podstawie zgłoszeń od Forum Ekspertów oraz Czytelników portalu Redakcja tworzy listę TOP 5 dla każdej kategorii – publikacja na portalu Propertynews.pl – 1 sierpnia.

-  Po publikacji list nominowanych Eksperci wskazują po jednym nominowanym z każdej kategorii, który ich zdaniem zasługuje na nagrodę – do 31 sierpnia.

- Głosowanie Czytelników na portalu serwisu Propertynews.pl – do 20 września.

- Zwycięzcy zostaną wyłonieni w poszczególnych kategoriach po podliczeniu wskazań Forum Ekspertów i głosów Czytelników portalu.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

lub

Pobierz formularz zgłoszeniowy i wyślij na adres: nagrody@propertynews.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA