PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Konkurs Prime Property Prize Wielkopolska 2013

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 gru 2012 10:11

Konkurs Prime Property Prize Wielkopolska 2013

Grupa PTWP, wydawca portalu Propertynews.pl, organizator Property Forum Poznań 2013, wraz z redakcją serwisu organizują konkurs pod nazwą Prime Property Prize Wielkopolska 2013. Konkurs ma za zadanie wyłonić najlepsze istniejące obiekty komercyjne, które mają największy wpływ na rynek nieruchomości w Wielkopolsce.

REKLAMA

Poznaj nominacje. Głosowanie zostało już zakończone. Przyznanie nagród obędzie się 19 lutego 2013 pod koniec sesji inauguracyjnej Property Forum Poznań 2012.

 1. Kogo nagradzamy:

Nagroda jest przyznawana za nową jakość i innowacyjność, którą istniejący obiekt, planowana inwestycja bądź firma deweloperska wnoszą na regionalny rynek nieruchomości komercyjnych, a prezentowana przez nie koncepcja jest odpowiedzią na potrzeby lokalnego biznesu i społeczności.

Ocenie podlegają także wizja i odwaga biznesowa, która trafia w potrzeby rynku, przez co gwarantuje sukces komercyjny przedsięwzięcia.
Brana pod uwagę jest również zgodność projektu lub działań z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz walory architektoniczne projektu lub obiektu przyczyniające się do uatrakcyjnienia tkanki miejskiej.

Nagradzamy w 6 kategoriach:
1. Centrum handlowe - działające centrum handlowe znajdujące się na terenie woj. wielkopolskiego
2. Biurowiec - działający biurowiec lub kompleks biurowy znajdujące się na terenie woj. wielkopolskiego
3. Hotel - działający hotel znajdujący się na terenie woj. wielkopolskiego
4. Obiekt logistyczno-magazynowy - działający obiekt magazynowy, logistyczny lub typu BTS znajdujący się na terenie woj. wielkopolskiego
5. Inwestycja komercyjna - planowana lub będąca w trakcie realizacji inwestycja handlowa, biurowa, hotelowa, logistyczna czy multifunkcyjna, realizowana na terenie woj. wielkopolskiego
6. Deweloper - ogólnopolska lub regionalna firma deweloperska działająca na terenie woj. wielkopolskiego

2. Jak wybieramy:
- Każdy z Członków Forum Ekspertów przesyła pod wskazany adres mailowy nagrody@propertynews.pl 5 propozycji nominacji w poszczególnych kategoriach, wraz z krótkim uzasadnieniem, które - zdaniem Eksperta - zasługują na nagrodę. Jednocześnie zgłoszenia nadsyłają Czytelnicy portalu. Termin nadsyłania zgłoszeń do 14 stycznia 2013 roku.
- Na podstawie nominacji powstaje lista TOP 5 - publikacja na portalu Propertynews.pl - 16 stycznia.
- Eksperci mają prawo do wskazania 5 nominacji z poszczególnych kategorii, które ich zdaniem zasługują na nagrodę.
- Głosowanie na portalu serwisu Propertynews.pl do 5 lutego 2013 roku.
- Zwycięzcy zostaną wyłonieni w poszczególnych kategoriach na podstawie Państwa nominacji i głosów Czytelników portalu.

3. Wręczenie nagród
Forum Ekspertów w towarzystwie przedstawiciela redakcji wręcza statuetki podczas Property Forum Poznań w dniu 19 lutego 2013 roku.

4. Terminy
- Konkurs zostanie oficjalnie ogłoszony na stronach www.propertynews.pl oraz innych mediach Grupy PTWP.
- Na wskazanie propozycji nominacji kwalifikujących się do konkursu Członkowie Forum Ekspertów mają czas do 14 stycznia 2013 r. Należy je przysyłać na adres e-mailowy nagrody@propertynews.pl w temacie maila „Konkurs".
- Głosowanie zarówno Ekspertów, jak i Czytelników, trwa od momentu ogłoszenia nominowanych na portalu od 16 stycznia do 5 lutego 2013 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA