PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Konkurs Top Inwestycje Komercyjne w Przestrzeni Miejskiej

 • Autor: propertynews.pl
 • 01 mar 2013 11:02

Grupa PTWP SA, wydawca portalu Propertynews.pl organizuje konkurs Top Inwestycje Komercyjne w Przestrzeni Miejskiej. Nagrody zostaną wręczone podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach w dniach 13-15 maja.

REKLAMA

Konkurs Top Inwestycje Komercyjne w Przestrzeni Miejskiej ma za zadanie wyłonić projekty deweloperskie, które w ostatniej dekadzie w istotny sposób wpłynęły na poprawę jakości życia w mieście, wzbogaciły jego ofertę dla biznesu, turystki, kultury i rozrywki, przyczyniły się do rewitalizacji zdegradowanej tkanki miejskiej, a także stały się rozpoznawalnym symbolem aglomeracji.

1. Kogo nagradzamy:
W konkursie mogą wziąć udział wszystkie projekty deweloperskie zrealizowane na przestrzeni ostatniej dekady, mające funkcje handlowe, usługowe, hotelowe i konferencyjne, a także biznesowe.

Nagroda jest przyznawana za nową jakość oraz funkcje miastotwórcze, które zrealizowany projekt deweloperski wniósł na lokalny rynek nieruchomości komercyjnych.

Ocenie podlega także wizja inwestora prywatnego, który we współpracy z władzami samorządowymi przyczynił się do efektywnego podniesienia jakości życia w mieście i potrafił wpisać swoją inwestycję komercyjną w potrzeby władz samorządowych, społeczności lokalnej i biznesu.
Brana pod uwagę jest również zgodność projektu lub działań z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz walory architektoniczne projektu lub obiektu przyczyniające się do uatrakcyjnienia tkanki miejskiej.

2. Jak wybieramy:
- Każdy z Członków Forum Ekspertów przesyła pod wskazany adres mailowy nagrody@propertynews.pl 5 propozycji nominacji wraz z krótkim uzasadnieniem, które - zdaniem Eksperta - zasługują na nagrodę. Jednocześnie zgłoszenia nadsyłają Czytelnicy portalu.
- Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 marca.
- Na podstawie nominacji powstaje lista TOP 20 - publikacja na portalu Propertynews.pl.
- Eksperci mają prawo do wskazania 5 nieruchomości, które ich zdaniem zasługują na nagrodę.
- Głosowanie na portalu serwisu Propertynews.pl.
- Zwycięzcy zostaną wyłonieni po podliczeniu głosów Czytelników portalu oraz Rady Konsultacyjnej.

3. Wręczenie nagród
Nagrody zostaną wręczone podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego, w dniach 13-15 maja 2013 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • don kapelloami 2013-04-12 08:55:23
  Gesheft, wracamy do epoki ,,wasze ulice nasze kamienice'', kiedy zniknie obce obce nazewnictwa z Polskich ulic, Polskiej mowy, kto opanowuje Polskę, dla jakich celów. Co to jest,, Nowy Porządek Świata'', ten gesheft to też należy do tego nowego porządku, to znaczy zatrzeć ślady po Polskim Państwie. Jak podają źródła publikacji, żydzi opanowują świat dla celów o charakterze faszystowskim, sam judaizm ma charakter faszystowski, masoneria która dominuje wszędzie. Kto ustanowi stronę faktyczną, prawdę po za wszelkimi mętnymi, kłamliwymi recenzjami, kiedy nawał informacji w każdej dziedzinie przeświadcza o działaniu żydomasonerii, wyniszcza, sprzedaje Polski majątek narodowy. To wszystko społeczeństwo przyjmuje jako istotna informacje o stanie państwa. Każda akcja przekształceń gospodarczych łączy się z pojęciem oszustw, kradzieży przez moce niewidzialne za świadomością polskiego Rządu, Parlamentu, który też określony jest jako żydowski w 95 %. Jak zajmować jakiekolwiek stanowisko, kiedy naszpikowane informacje maja taki charakter jaki maja. Wszelkie działania w formie podstępu, oszustwa, cwaniactwa .
  Wiem że kiedyś w naszym kraju Polsce, było jak w Polsce, teraz kiedy wracam do kraju, nie widać tej Polski, to coś obcego, nazewnictwo, zacierająca się polska mowa, kultura.
  No i jak tu zająć jakiekolwiek stanowisko, komu wierzyć, kto spekuluje tym wszystkim, a nabieram przekonania że tak jest.
  Kiedy takie przejawy maja miejsce, to jak najdalej od wszelkich udziałów w takich konkursach fałszywego zamiaru.
  A tak zawsze było i będzie, to polska mentalność, walczyć, zwyciężać, dać się ograbić, i znowu polak chwyta za broń i znowu walczy. Historyczny śmiech świata. Powód awantur zawsze ten sam, pieniądz, gesheft.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA