PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kontrakt na miarę Europy

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 kwi 2016 09:54

Kontrakt na miarę Europy Fot. Orsay

IMS podpisała umowę, na podstawie której będzie świadczyła usługi audiomarketingu spółkom z Grupy Orsay w 11 państwach Europy.

REKLAMA

To pierwszy na taką skalę kontrakt podpisany z klientem zagranicznym. Umowa obejmuje dzierżawę urządzeń, ich instalację i serwis oraz emisję formatów muzycznych. Szacowana wartość umowy w okresie od 1 lipca 2016 roku do 30 czerwca 2019 roku wynosi 1,87 tys. mln zł.

- Ekspansja w Europie to dla nas cel strategiczny. Umowa ze spółkami Grupy Orsay, to ważny krok w drodze do jego realizacji. Dzięki niej znacznie wzrośnie nasza rozpoznawalność i pozycja na ważnych dla nas rynkach – powiedział Piotr Bielawski.

W ramach umowy IMS będzie świadczyć usługi w 11 krajach Europy: Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Polsce, Czechach, Węgrzech, Słowacji, Chorwacji, Serbii, Słowenii oraz Rumunii. Sama umowa została zawarta na trzy lata. Po tym okresie będzie automatycznie przedłużana o rok, o ile żadna strona nie zadeklaruje jej wymówienia.

IMS już wcześniej współpracował z Orsay, ale na znacznie mniejszą skalę – tylko w Polsce, Czechach, Węgrzech, Słowacji, Rumunii. Dowodem zaufania partnera dla IMS i jakości usług oferowanych przez Spółkę jest znaczące rozszerzenie współpracy.

Co ważne, umowę podpisano w modelu abonamentowym, który jest najbardziej korzystny dla IMS z punktu widzenia biznesowego. Na koniec zeszłego roku spółka obsługiwała ponad 10 500 lokalizacji w modelu abonamentowym, wobec 8,745 - rok wcześniej.

W I-IV kwartale 2015 r. Grupa IMS zanotowała wzrost skonsolidowanych przychodów o 13,5 proc. do 42 mln zł. Zysk netto wyniósł 6,85 mln zł, co oznacza wzrost o blisko jedną czwartą w stosunku do poprzedniego roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA