PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kreatywna Strefa Gier w Galerii Bronowice

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 wrz 2015 14:44

Kreatywna Strefa Gier w Galerii Bronowice Kreatywna Strefa Gieer

Kolejna atrakcja w Galerii Bronowice w Krakowie. Tym razem powstało nowe miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu: Kreatywna Strefa Gier. 

REKLAMA

Strefa znajduje się na zewnątrz, nieopodal głównego wejścia do budynku, tuż przy placu zabaw. Tworzą ją trzy wielkie, ok. 4-metrowa każda, gry plenerowe, umiejscowione na podłożu. Zagrać w nie może każdy, bez względu na wiek

- Chcieliśmy zapewnić naszym klientom, szczególnie tym najmłodszym, kolejną alternatywę, związaną z aktywnym spędzaniem czasu. To także zaproszenie dla okolicznych mieszkańców, którzy coraz liczniej odwiedzają nasz plac zabaw czy skate park, by spróbowali czegoś nowego – mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

Przygotowane plansze zostały wykonane z odpornej na warunki atmosferyczne specjalnej masy termoplastycznej i farb, a dzięki zastosowaniu antypoślizgowych elementów – są całkowicie bezpieczne. Mają intensywne kolory, które nie bledną i utrzymują swoją barwę.

Kreatywna Stefa Gier nie jest jedyną propozycją Galerii Bronowice na aktywne spędzenie wolnego czasu na wolnym powietrzu. Funkcjonuje tu także kolorowy plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią i sprężynowymi bujakami - na ogrodzonej przestrzeni prawie 200 mkw., pokrytej miękką i bezpieczną nawierzchnią - tartanem.

Fani sportów ekstremalnych korzystają ze skatepark’u wyposażonego w takie urządzenia jak: banki, mini quartery, grindboxy, najazdy i poręcze. To prawie 260 mkw. powierzchni przygotowanej specjalnie dla amatorów jazdy na rolkach, deskorolce i bmx’ie. Kolejną atrakcją jest boisko do gry w koszykówkę, pole do gry w bule - tradycyjną francuską grę zręcznościową czy szachy.

- Nieustannie pamiętamy o specyfice dzielnicy, w której zlokalizowana jest nasza galeria – otacza nas coraz więcej nowych osiedli, a ich mieszkańcy to młodzi ludzie, często – świeżo upieczeni rodzice. Staramy się więc być dobrym sąsiadem i łączyć zakupy z nowoczesną rolą współczesnego centrum handlowego, zapewniając cały czas rozszerzając ofertę rozrywkową – dodaje Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

Kreatywna Stefa Gier została wykonana przez firmę CITY LINE SP. Z O.O. z Rybnika.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA