PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Krok bliżej budowy Galerii Młociny

  • Autor: propertnews.pl
  • 24 maj 2013 10:34

Spółka Coimpex, która planuje budowę Galerii Młociny na warszawskich Bielanach, zrobiła pierwszy krok w kierunku rozpoczęcia budowy. - Udało nam się opracować ciekawą i mocno zaawansowaną koncepcję projektową centrum handlowego, która była podstawą do wydania decyzji środowiskowej. To pierwszy krok w procesie uzyskania pozwolenia na budowę - informuje Artur Walczuk, Project Manager w Coimpex

REKLAMA

 

- Równolegle władze miasta procedują projekt wprowadzenia w życie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Aktualnie jest on wyłożony do wglądu publicznego i w naszej ocenie w ciągu najbliższych miesięcy ma szansę zostać uchwalony przez Radę Miasta - podkreśla Artur Walczuk.

Projekt Galerii Młociny przygotowała pracownia architektoniczna Stefana Kuryłowicza.

 

- Galeria Młociny uzupełni istniejącą infrastrukturę miejską w rejonie dzielnicy Bielany. W chwili obecnej w tym miejscu jest zlokalizowany duży węzeł komunikacyjny, w skład ktorego wchodzą: stacja metra Młociny, zajezdnie tramwajowa i autobusowa oraz bezpośredni zjazd  z trasy Mostu Północnego. Poza tym w rejonie przedsięwzięcia znajduje się zabudowa mieszkaniowa, jak również tereny produkcyjne, na których dominuje Huta Warszawa. To wszystko predysponuje naszą inwestycję do rangi lokalnego centrum - przekonuje Walczuk.

- Wielofunkcyjny budynek, przez nas zaplanowany, ma oferować dostęp do handlu, kultury i rozrywki. Powierzchnia najmu buydnku, nad którym pracujemy, wyniesie ok. 62 tys. mkw., co jest porównywalne np. z Galerią Mokotów - dodaje. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA