PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Księgarnie Matras wystartują w centrach handlowych Inbap

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 lip 2015 07:24

Inbap Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych informuje o podpisaniu równolegle umów najmu z siecią Matras na lokale w swoich czterech obecnie realizowanych obiektach w Cieszynie, Kwidzynie, Szamotułach i Lubaniu.

REKLAMA

Galeria Stela w Cieszynie wzbogaci się o księgarnię o powierzchni ponad 151 mkw, w Centrum Handlowym Liwa w Kwidzynie najemca jeszcze w tym roku otworzy salon o powierzchni 211 mkw, w Inbag w Szamotułach najemca zagospodaruje przestrzeń liczącą 171 mkw, a w Inbag w Lubaniu powstanie salon o wielkości 166 mkw.

Matras zajmuje się dystrybucją książek na polskim rynku. Oferuje ponad 130 tys. tytułów książek i kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej poprzez biografie po książki dla dzieci. Księgarnie zlokalizowane są w kilkudziesięciu miejscowościach i w zależności od swojej powierzchni oferują od 5 tyś. do 35 tyś tytułów.

Inbap Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych działający poprzez spółkę Real Estate inwestorbp jest właścicielem pięciu funkcjonujących obiektów handlowych. Pięć kolejnych jest w fazie realizacji. Firma skupia się na lokowaniu inwestycji w miastach małych lub średniej wielkości. W portfolio firmy znajduje się CH Rywal w Białej Podlaskiej, CH Hermes w Skarżysku-Kamiennej, Galeria Kociewska w Tczewie, Galeria Kamienna w Starachowicach oraz INBAG w Bartoszycach. INBAP rozpoczął realizację kolejnych projektów w Cieszynie, Kwidzynie, Szamotułach, Cieszynie i Lubaniu.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA