PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kto zostanie operatorem kinowym w Gemini Park Tarnów?

  • Autor: propertynews.pl
  • 25 cze 2015 11:03

Kto zostanie operatorem kinowym w Gemini Park Tarnów? Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów, centrum handlowe należące do krakowskiej spółki Gemini Holding, poszerzy swoją ofertę rozrywkową. W chwili obecnej zarządca obiektu zapoznaje się z ofertą operatorów kinowych, którzy mogliby otworzyć multipleks w obiekcie.

REKLAMA

Na przełomie maja i czerwca b.r. padł kolejny rekord odwiedzalności Gemini Park Tarnów – w ciągu 3 dni zakupy zrobiło aż 69 tys. klientów. Systematycznie rok do roku wzrastają również obroty najemców tarnowskiego Gemini.

Oprócz różnorodnego tenant mix, cechą wyróżniającą Gemini Park Tarnów na regionalnym rynku jest bogata oferta rozrywkowo-rekreacyjna.

– Obserwując rosnącą odwiedzalność i ogromną popularność wszelkich imprez, które organizowane są w tarnowskim Gemini, a także dostrzegając wyraźny na rynku handlowym trend do łączenia jak największej ilości usług w jednym centrum handlowym, uznaliśmy, że należy poszerzyć strefę rozrywkową w naszym obiekcie. Zdecydowaliśmy się więc na stworzenie w Gemini Park Tarnów nowoczesnego multipleksu kinowego, jako że do tej pory w mieście funkcjonują tylko dwa kina studyjne – mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holding. – Eventy to wydarzenia okolicznościowe, a kino będzie funkcjonowało codziennie, dając tarnowianom dostęp do rozrywki, jakiej oczekują. Obecność multipleksu kinowego w naszym obiekcie w sposób znaczący wpłynie na podniesienie jakości oferty kulturalnej w mieście i regionie – dodaje A. Malcharek.

W chwili obecnej zarządcy obiektu zapoznają się z ofertą działających w Polsce operatorów kinowych. Do siedziby spółki wpływają oferty na zagospodarowanie powierzchni w obiekcie, która zostanie zaaranżowana na kilkusalowy multipleks. Na ten cel przeznaczonych zostanie ok. 1200 mkw. GLA, na której mają powstać nowoczesne sale kinowe wraz z wyposażeniem, które pozwoli również na emitowanie filmów produkowanych w technologii trójwymiarowej.

– Budowa multipleksu jest istotnym krokiem w realizacji planów rozwoju Gemini Park Tarnów, który obejmuje także szereg udogodnień dla naszych Klientów. Rozmawiamy z potencjalnymi operatorami, a także finalizujemy etap projektowania oraz wpisywania w obiekt 5-6 salowego multipleksu. Przed przystąpieniem do działania przeprowadziliśmy dogłębną analizę potrzeb klientów oraz wymagań, które są stawiane przed tego typu obiektami. Obecność multipleksu w Gemini oznacza znakomitą ofertę rozrywki, a także bogatsze portfolio znanych marek i usług – mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Gemini Park Tarnów.

– Zależy nam na pozyskaniu partnera biznesowego, który stworzy w Gemini Park Tarnów nowoczesne kino, odpowiadające na rosnące potrzeby mieszkańców regionu i naszych klientów. Wyboru operatora chcemy dokonać na przełomie lipca i sierpnia, aby już w przyszłym roku móc zaproponować naszym klientom najciekawsze premiery światowego kina – podsumowuje Anna Malcharek.

Gemini Park Tarnów jest drugą inwestycją w portfolio krakowskiego inwestora i dewelopera, spółki Gemini Holding. Obiekt został otwarty w sierpniu 2010 roku i dysponuje 42,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej, na której zlokalizowanych jest blisko 130 sklepów.

 


Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA