PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kultowe wykłady w Starym Browarze

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 gru 2017 16:00

Kultowe wykłady w Starym Browarze TEDx

TEDxPoznań wrócił do Starego Browaru, by ponownie zaoferować warsztaty dla kreatywnych i przedsiębiorczych pt. „Połącz kropki”. Tym razem prestiżowy event odbędzie się 6 grudnia o godz. 18:00 w Słodowni +3. Ponad 200 osób wysłucha prelekcji na temat granic – ich istnienia, przekraczania oraz wpływu na ludzkie życie.

REKLAMA

TEDxPoznań to seria znanych na świecie eventów, organizowanych na licencji TED - Technology, Entertainment and Design, amerykańskiej marki konferencji naukowych. Pierwszy wykład odbył się w 1984 roku, jednak nie odniósł sukcesu. Świat okazał się być gotowym na TEDx’a dopiero sześć lat później, co zapoczątkowało coroczny cykl wykładów, organizowanych w Monterey w Kalifornii. Początkowo udział mogły wziąć w nim tylko osoby, posiadające zaproszenie. Głównym założeniem prelekcji było puszczanie w eter „idei wartych propagowania” i jest to hasło aktualne po dziś dzień. Spotkania odbywają się cyklicznie - trzy razy w roku mają miejsce kameralne wykłady (występuje na nich trzech prelegentów). Główne, całodniowe wydarzenie odbywa się raz w roku.

- Jako organizatorzy, zawsze staramy się nadać wydarzeniu tematykę, która umożliwi zbadanie danego przedmiotu z różnych perspektyw. Na grudniowym evencie skupimy się na Granicach – mówi Ida Wołoszyn, organizatorka TEDxPoznań.

Tym razem na scenie pojawi się trzech mówców reprezentujących z pozoru różne obszary, które łączy problematyka przekraczania granic. Pierwszym będzie Michael Kurzwelly - artysta plastyk, skupiający swoje działania na przekraczaniu granic tożsamości. Postanowił pozbyć się ograniczeń związanych z granicami terytorialnymi i stworzył miasto będące połączeniem Słubic oraz Frankfurtu nad Odrą. Słubfurt posiada własny parlament, walutę, a nawet kulturę. W aktywność Michaela bardzo zaangażowani są mieszkańcy miast, którzy reprezentują dwie odrębne narodowości. Nie jest to żadną przeszkodą w tworzeniu przez nich nowej, zgodnej rzeczywistości.

Na scenie zagości także Anna Gąsiorowska, która w pracy zawodowej łączy stanowczość z empatią. Windykatorka z wieloletnim doświadczeniem, pomaga dłużnikom pozbyć się ciążących na nich należności. Działa szybko i etycznie. Podczas wystąpienia, przedstawi swoje praktyki przekraczania oraz wyznaczania granic ludziom posiadającym niespłacone zobowiązania. - W negocjacjach trzeba postępować jak lekarz - oddzielić problem od człowieka - twardo podejść do problemu, a miękko do osoby – mówi Gąsiorowska o swojej pracy.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA