PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kultowe wykłady w Starym Browarze

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 gru 2017 16:00

Kultowe wykłady w Starym Browarze TEDx

TEDxPoznań wrócił do Starego Browaru, by ponownie zaoferować warsztaty dla kreatywnych i przedsiębiorczych pt. „Połącz kropki”. Tym razem prestiżowy event odbędzie się 6 grudnia o godz. 18:00 w Słodowni +3. Ponad 200 osób wysłucha prelekcji na temat granic – ich istnienia, przekraczania oraz wpływu na ludzkie życie.

REKLAMA

TEDxPoznań to seria znanych na świecie eventów, organizowanych na licencji TED - Technology, Entertainment and Design, amerykańskiej marki konferencji naukowych. Pierwszy wykład odbył się w 1984 roku, jednak nie odniósł sukcesu. Świat okazał się być gotowym na TEDx’a dopiero sześć lat później, co zapoczątkowało coroczny cykl wykładów, organizowanych w Monterey w Kalifornii. Początkowo udział mogły wziąć w nim tylko osoby, posiadające zaproszenie. Głównym założeniem prelekcji było puszczanie w eter „idei wartych propagowania” i jest to hasło aktualne po dziś dzień. Spotkania odbywają się cyklicznie - trzy razy w roku mają miejsce kameralne wykłady (występuje na nich trzech prelegentów). Główne, całodniowe wydarzenie odbywa się raz w roku.

- Jako organizatorzy, zawsze staramy się nadać wydarzeniu tematykę, która umożliwi zbadanie danego przedmiotu z różnych perspektyw. Na grudniowym evencie skupimy się na Granicach – mówi Ida Wołoszyn, organizatorka TEDxPoznań.

Tym razem na scenie pojawi się trzech mówców reprezentujących z pozoru różne obszary, które łączy problematyka przekraczania granic. Pierwszym będzie Michael Kurzwelly - artysta plastyk, skupiający swoje działania na przekraczaniu granic tożsamości. Postanowił pozbyć się ograniczeń związanych z granicami terytorialnymi i stworzył miasto będące połączeniem Słubic oraz Frankfurtu nad Odrą. Słubfurt posiada własny parlament, walutę, a nawet kulturę. W aktywność Michaela bardzo zaangażowani są mieszkańcy miast, którzy reprezentują dwie odrębne narodowości. Nie jest to żadną przeszkodą w tworzeniu przez nich nowej, zgodnej rzeczywistości.

Na scenie zagości także Anna Gąsiorowska, która w pracy zawodowej łączy stanowczość z empatią. Windykatorka z wieloletnim doświadczeniem, pomaga dłużnikom pozbyć się ciążących na nich należności. Działa szybko i etycznie. Podczas wystąpienia, przedstawi swoje praktyki przekraczania oraz wyznaczania granic ludziom posiadającym niespłacone zobowiązania. - W negocjacjach trzeba postępować jak lekarz - oddzielić problem od człowieka - twardo podejść do problemu, a miękko do osoby – mówi Gąsiorowska o swojej pracy.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA