PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Łatwiejszy wjazd do Galerii Korona Kielce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 lip 2012 09:03

Łatwiejszy wjazd do Galerii Korona Kielce

Galeria Korona Kielce szybko zareagowała po sugestiach dotyczących poprawy dotarcia do obiektu. Trwa budowa ciągu pieszego. W najbliższym czasie pojawią się również tabliczki informacyjne „Łatwiejszy wjazd".

REKLAMA

- Jest to nasza specjalna kampania marketingowa, której celem jest zwrócenie uwagi na wprowadzane przez nas zmiany - omawiają koncept przedstawiciele Galerii Korona Kielce.

Pełną parą ruszyła budowa ciągu pieszego od ulicy Warszawskiej. - W ramach przebudowy powstanie zejście prowadzące od przystanku przy ulicy Warszawskiej w kierunku fontanny aż do poziomu -1 Galerii Korona Kielce - informuje Agnieszka Sobocińska, inspektor nadzoru do spraw budowlanych. - Dodatkowo wzdłuż jednej ściany zostaną zbudowane schody dla pieszych.

Dzięki przedsięwzięciu dostęp do Galerii Korona Kielce będzie prostszy. - Rozwiązanie to na pewno poprawi funkcjonalność galerii. Klienci korzystający z miejskiej komunikacji będą mogli bezpośrednio z przystanku kierować się na poziom -1 - mówi Dariusz Puchała, kierownik budowy. - Także w sytuacji, gdy będzie trzeba wstawić do obiektu większy element, również będziemy korzystać z tego zejścia - dodaje.

Przedsięwzięcie nie tylko połączy przystanek z galerią, ale także przyczyni się do jeszcze efektywniejszej poprawy estetyki tego miejsca. - W ramach tej inwestycji zostanie przedłużona ławeczka, która znajduje się pod kładką wejściową, poszerzymy również pas roślinny - dodaje Agnieszka Sobocińska.

Przebudowa ciągu rozpoczęła się pod koniec czerwca. Obecnie wykonywane są ścianki szczelne typu Larsen oraz prace przygotowawcze pod żelbetową płytę zejścia. Planowany termin zakończenia prac to koniec sierpnia tego roku.

- Otrzymaliśmy prośby od naszych klientów o zorganizowanie wjazdu z łagodniejszymi zaokrągleniami. Sama jestem kierowcą, więc doskonale rozumiem intencje, dlatego też postanowiliśmy dopasować nasz obiekt do oczekiwań odwiedzających nas osób - wyjaśnia Izabela Ironmonger, manager ds. marketingu Galerii Korona Kielce.

Trwa przebudowa wjazdu przy ulicy Radiowej. W najbliższym czasie pojawią się tabliczki z hasłem: "ŁATWIEJSZY WJAZD", które naprowadzać mają klientów do wjazdu od ronda przy ulicy Radiowej.

Galeria Korona Kielce jest jedynym śródmiejskim obiektem rozrywkowo-handlowym na terenie Kielc. Od Rynku i najważniejszych przystanków autobusowych oraz PKP dzieli ją kilkaset metrów. Klienci zmotoryzowani mogą korzystać z parkingu gotowego przyjąć tysiąc samochodów osobowych, który zlokalizowany jest na poziomie 2P, 3P oraz 4P. Parking Galerii Korona Kielce jest bezpłatny.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA