PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Lidl szuka stażystów

  • www.pulshr.pl
  • 17 lip 2015 08:08

Trwa nabór studentów i absolwentów do Międzynarodowego Programu Rozwoju Kadry Menedżerskiej w Lidlu.

REKLAMA

Już od trzech lat Lidl Polska w ramach Międzynarodowego Programu Rozwoju Kadry Menedżerskiej przyjmuje pod swoje skrzydła studentów i absolwentów studiów wyższych. Program to szansa na poszerzenie kompetencji i zdobycie doświadczenia, a także początek kariery w jednym z kluczowych działów firmy. W lipcu Lidl rozpoczął nabór do 6. edycji programu – kandydaci mają czas do 30 lipca 2015 by przesłać swoją aplikację.

Po programie stażyści dostaną pracę

Od 2012 roku firma zaprasza do uczestnictwa w Międzynarodowym Programie Rozwoju Kadry Menedżerskiej. Osoby, które pomyślnie przejdą proces rekrutacyjny i wezmą udział w programie, otrzymują umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Zgłoszenia do tegorocznej edycji już ruszyły i potrwają do 30 lipca 2015. Wszyscy absolwenci lub studenci ostatnich lat, którzy marzą o rozpoczęciu kariery menedżera, mogą przesłać swoją aplikację.

Międzynarodowy Program Rozwoju Kadry Menedżerskiej to projekt, który poza szansą rozwoju i zdobywaniem doświadczenia w Biurach Sprzedaży, centrali Lidla w Polsce i Niemczech, gwarantuje również zatrudnienie w jednym z kluczowych działów: zakupów, sprzedaży, prawnym, IT, nieruchomości, HR, finansów, controllingu lub logistyki i dystrybucji.

Kandydaci sprawdzą się w każdym dziale

Przez 24 miesiące przyszli menedżerowie poznają charakterystykę pracy w różnych obszarach działalności Lidla: od pracy w sklepie i poszczególnych działach w centrali w Polsce, przez międzynarodową centralę Lidla w Niemczech, po realizację samodzielnego projektu z wybranej dziedziny. Dzięki tak wszechstronnemu programowi, kandydaci będą mieli okazję sprawdzić się na wielu polach i ocenić swoje umiejętności.

- Odbyłam półroczne szkolenie w centrali firmy w Niemczech, gdzie byłam odpowiedzialna za projekt analizy dystrybucji materiałów promocyjnych realizowany w Grecji, Polsce, Irlandii oraz Danii. W firmie Lidl cenię sobie międzynarodowe standardy i środowisko pracy - mówi Ewa Rudnik, kierownik projektu w dziale zarządzania sprzedażą.

W ramach stażu kurs językowy

Lidl zapewnia uczestnikom programu szkolenia w strukturach sprzedaży oraz szkolenia specjalistyczne w centrali w Polsce i Niemczech, a także kurs językowy. W ostatnich etapach programu, kandydaci realizują własne projekty, zgodne z wybranym obszarem rozwoju.

- Udział w Międzynarodowym Programie Rozwoju Kadry Menedżerskiej był dla mnie dużym wyzwaniem, ale przede wszystkim szansą na rozwój i sprawdzenie się w wielu aspektach pracy w międzynarodowej organizacji. Każdemu, kto chciałby się sprawdzić i określić kierunek rozwoju swojej kariery zawodowej, polecam udział w tym programie - zachęca Marcin Murawski, kierownik projektu w dziale personalnym.

W tym roku Lidl Polska poszukuje kilkunastu uzdolnionych i ambitnych kandydatów, którzy chcieliby wziąć udział w programie i po dwóch latach intensywnych szkoleń z powodzeniem kontynuować karierę w Lidl Polska.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA