PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Lifestyle i handel w Sukcesji

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 gru 2013 11:54

Krzysztof Apostolidis, prezes Fabryki Biznesu zapowiada, że Sukcesja będzie wyróżniać się na handlowej mapie Łodzi. Szkieletem inwestycji będzie handel, a magnesem zatrzymującym klientów w obiekcie szeroka oferta spędzania wolnego czasu.

REKLAMA

Podstawowym założeniem Fabryki Biznesu, spółki która jest inwestorem centrum handlowo-rozrywkowego Sukcesja, było stworzenie centrum innego od tych już działających w Łodzi. W dzisiejszych czasach nie jest to proste zadanie, ale Krzysztof Apostolidis przekonuje, że cel udało się osiągnąć. - Ułatwia nam to czas. My przyjdziemy na rynek w roku 2015, a główne centra z którymi konkurujemy będą miały wówczas: jedno 9, drugie kilkanaście lat - mówi Apostolidis.

Znakiem firmowym Sukcesji będzie oferta spędzania wolnego czasu. - Sukcesja to centrum lifestylowe. Handel oczywiście jest bardzo ważny, ponieważ jest kością konstrukcji finansowo-biznesowej całego przedsięwzięcia, ale ludzie przychodzący do centrum handlowego to jest ten komponent, który będzie wyróżniał centra 3 i 4 generacji - dodaje prezes Fabryki Biznesu.

Zapowiada jednocześnie, że Sukcesja nie będzie centrum luksusowym, tylko miejscem dla wszystkich Łodzian. - Tu pozostawiamy pole już istniejącym centrom, które świetnie dają sobie radę w tej roli - podsumowuje Krzysztof Apostolidis.

Otwarcie galerii planowane jest na wiosnę 2015 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA