PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Listopadowe wzrosty w Vistuli

  • Autor: propertynews.pl
  • 02 gru 2016 17:02

Listopadowe wzrosty w Vistuli Vistula, mat. prasowe

Vistula Group osiągnęła skonsolidowane przychody ze sprzedaży w listopadzie 2016 roku w wysokości około 47,9 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w listopadzie 2015 roku o około 15,3 proc.

REKLAMA

W ujęciu narastającym wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń - listopad 2016 roku wyniosła około 506,3 mln zł i była wyższa o około 16,1 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.
 
Przychody osiągnięte w listopadzie 2016 roku ze sprzedaży detalicznej  zrealizowane w segmencie odzieżowym (marki Vistula, Wólczanka, Deni Cler) - wyniosły około 28,5 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w listopadzie 2015 roku o około 15,1 proc. W ujęciu narastającym wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń - listopad 2016 roku w tym segmencie wyniosła około 290,0 mln zł i była wyższa o około 19,6 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Przychody ze sprzedaży detalicznej zrealizowane w segmencie jubilerskim (marka W.Kruk) - wyniosły około 15,7 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w listopadzie 2015 roku o około 17,2 proc. W ujęciu narastającym wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń - listopad 2016 roku w tym segmencie wyniosła około 180,5 mln zł i była wyższa o około 16,9 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.
 
Łączna powierzchnia sprzedaży detalicznej Grupy Kapitałowej na koniec listopada 2016 roku wyniosła 30,3 tys. mkw. i była wyższa o 8,7 proc. od powierzchni sprzedaży detalicznej w listopadzie 2015 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA