PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Łódź miastem spotkań?

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 kwi 2016 10:59

Łódź miastem spotkań? Galeria Łódzka

Łódź według inwestorów to miasto możliwości. Powstawanie nowych inwestycji jest silnym katalizatorem do zmian. Jednym z nich jest większy nacisk na ofertę rozrywkową w galeriach.

REKLAMA

Śródmieście to dzielnica Łodzi, w której dominują nowoczesne biurowce i apartamentowce, a co za tym idzie zmienia się profil klienta. Spodziewa się on szybkich usług, wygodnych zakupów, parkingu oraz przyjaznego miejsca na lunch.

Na zmiany zachodzące na rynku lokalnym dynamicznie zareagowała Galeria Łódzka. Centrum handlowe znajduje się w sąsiedztwie m.in. Łódzkiej Strefy Ekonomicznej, Centrum Biznesu, międzynarodowych korporacji, Śródmiejskiej Dzielnicy Mieszkaniowej „Manhattan”, czy nowopowstałych apartamentowców Ilumino.

W odpowiedzi na potrzeby „nowego konsumenta” rozszerzona została nie tylko oferta modowa, ale również gastronomiczna.

- Galeria Łódzka jest miejscem spotkań klientów biznesowych, szczególnie w godzinach lunchowych. Dlatego stawiamy zarówno na dobór najemców w strefie food court, jaki na niezależne lokale z obsługą kelnerską. Nowością jest relokacja marki Sphinx na poziom -1. Dzięki temu restauracja uzyska możliwość otwarcia ogródka zewnętrznego na placu przy ul. Orlej. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się w okresie wiosenno-letnim – mówi Beata Stefańska, dyrektor Centrum.

Wraz ze zmieniającym się otoczeniem, rośnie „apetyt” na nowe rozwiązania. Rynek musi dynamicznie reagować, dlatego Galeria Łódzka nieustannie poszerza swoją ofertę.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA