PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Logopeda zadba o gości w Manufakturze

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 wrz 2015 15:55

Logopeda zadba o gości w Manufakturze Manufaktura

Unikatową ofertę ma nowy najemca Manufaktury w Łodzi, czyli stoisko Logopeda Benimaks. Pierwsza w Łodzi kompleksowa wyspa logopedyczna stanęła na pierwszym piętrze galerii handlowej.. Można tu kupić pomoce logopedyczne, a także skonsultować się ze specjalistą.

REKLAMA

Odwiedzając stoisko logopedyczne na piętrze galerii handlowej Manufaktury (przy księgarni Matras), można zaopatrzyć się w produkty wpierające rozwój mowy. Są książki, gry edukacyjne poszerzające słownictwo i zabawki rozwijające tzw. motorykę małą, czyli ćwiczenia mięśni dłoni.

– To może być zaskakujące, ale wzmacniając rękę, ćwiczymy ośrodki odpowiedzialne za mowę. Najczęściej z logopedią kojarzymy walkę z jąkaniem czy seplenieniem, a to bardzo szeroka dziedzina, która dotyczy w ogóle kłopotów z komunikacją. Logopedzi leczą nie tylko dzieci, które nie mówią „r”, ale także dorosłych, którzy ulegli wypadkom lub przeszli udary – tłumaczy Julita Dawidowicz.

Pomysł na stoisko w Manufakturze powstał z potrzeby. Julita Dawidowicz zauważyła, że zarówno ona, jak i jej koledzy i koleżanki po fachu mają kłopot z dostaniem pomocy logopedycznych, potrzebnych w codziennej pracy z pacjentami. Co więcej, wielu rodziców chciałoby pracować z dziećmi w domu, ale nie wiedzą jak. Dlatego zatrudniła do pracy logopedów.

– Można przyjść, skonsultować się z ekspertem i wspólnie dobrać najlepsze produkty. Gdy problem jest poważniejszy, odsyłamy na konsultację w gabinecie, jednak w większości przypadków możemy pomóc na miejscu – wyjaśnia pomysłodawczyni Logopedy Benimaks.

Uzupełnieniem oferty stoiska są profesjonalne akcesoria logopedyczne: szpatułki smakowe, wibratory logopedyczne oraz zestawy do sprawdzania lateralizacji. 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA