PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

LPP zmienia skład nadzoru

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 20 paź 2017 10:32

LPP zmienia skład nadzoru Dariusz Pachla przestał być członkiem rady nadzorczej LPP

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie LPP odwołało ze składu rady nadzorczej wszystkich dotychczasowych jej członków, tj. Jerzego Lubiańca, Macieja Matusiaka, Wojciecha Olejniczaka, Krzysztofa Olszewskiego i Dariusza Pachlę.

REKLAMA

W miejsce osób odwołanych powołano nowy nadzór, w którego skład weszli: Piotr Piechocki, Magdalena Sekuła, Antoni Tymiński, Miłosz Wiśniewski oraz ponownie Jerzy Lubianiec (twórca i współzałożyciel LPP) i Wojciech Olejniczak.

"Zmiany w składzie Rady Nadzorczej Spółki dokonane przez NWZ mają na celu w szczególności dostosowanie jej składu osobowego do wymogów wynikających z ustawy z dnia 11 maja 2017 roku o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz o nadzorze publicznym w zakresie niezależności członków Rady Nadzorczej" - informuje LPP.

Jerzy Lubianiec - od stycznia 2000 prezes rady nadzorczej LPP SA. W 1991 wraz z Markiem Piechockim założył przedsiębiorstwo Mistral, które w 1995 zostało przekształcone w spółkę LPP. Od 2001 jest pośrednio, za pomocą swojej spółki zależnej, akcjonariuszem w spółce BBK SA w Gdańsku (w częściach równych z Panem Markiem Piechockim i Panem Wojciechem Olejniczakiem). W latach 2007-2013 był członkiem Rady Nadzorczej Quercus Towarzystwa Inwestycyjnego SA, którego nadal pozostaje akcjonariuszem.

Wojciech Olejniczak - członek rady nadzorczej LPP w latach 1997-1998 oraz od listopada 1999. Od 1997 do chwili obecnej jest prezesem zarządu oraz akcjonariuszem w spółce BBK w Gdańsku.

Piotr Piechocki - w latach 2012-2017 roku współtworzył i zarządzał działem e-commerce w LPP SA. Odpowiadał za całość sprzedaży w tym kanale oraz uruchomienie sklepów internetowych na nowych rynkach (Niemcy, Czechy, Słowacja, Rumunia, Węgry). Obecnie pełni funkcję prezesa zarządu spółek Family Investment sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie i Family Investment 2 sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, które prowadzą działalność inwestycyjną na rynku nieruchomości i usług hotelowych.

Magdalena Sekuła - karierę zawodową rozpoczęła w Urzędzie Miasta Sopotu gdzie pełniła funkcję Inspektora w Wydziale Strategii i Rozwoju Miasta w latach 2004-2005. Pełniła także funkcję wiceprezesa zarządu w Plan 40 Sp. z o.o. oraz Vincole Sp. z o.o., gdzie odpowiadała za kontakty z kontrahentami zagranicznymi i prowadzenie nowych inwestycji we współpracy z partnerami z Francji. W latach 2007-2010 odpowiadała za prowadzenie działań promocyjno-informacyjnych związanych z budową wielofunkcyjnej hali sportowo-widowiskowej na granicy Gdańska i Sopotu. Od marca 2010 roku nieprzerwanie pełni funkcję prezesa zarządu spółki Hala Gdańsk-Sopot.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA