PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Małgorzata Mroczka: szykujemy dalszą ekspansję marek

  • www.portalspozywczy.pl
  • 10 gru 2014 09:03

Małgorzata Mroczka: szykujemy dalszą ekspansję marek

Firma MJM Group SA z grupy kapitałowej Rank Progress analizuje możliwość dalszej ekspansji swoich marek. - Analizujemy atrakcyjne lokalizacje i oceniamy potrzeby lokalnego rynku - tłumaczy w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl Małgorzata Mroczka, prezes zarządu spółki.

REKLAMA

Lokale Państwa grupy działają głównie w galeriach handlowych wybudowanych przez firmę Rank Progress. W jaki sposób MJM Group jest powiązana z Rank Progress?

Współpraca MJM z Rank Progress przynosi nam obopólne korzyści. Przede wszystkim, dzięki współpracy z firmą Rank Progress możemy się dynamicznie rozwijać. Ten deweloper oddaje do użytku każdego roku co najmniej dwa centra handlowe w miastach średniej lub mniejszej wielkości. To świetnie wpisuje się w rozwój naszych marek. W średnich miastach nie ma tak dużego nasycenia lokali gastronomicznych, a galerie handlowe pełnia rolę nie tylko miejsc zakupów, ale także centrów kulturalno- rozrywkowych. Klienci galerii w średnich miastach oprócz zakupów spędzają czas w galeriach i spotykają się ze znajomymi. To daje nam naturalne możliwości spełnienia ich potrzeb. Wysoki poziom komercjalizacji centrów należących do Rank Progress oraz szeroki mix najemców daje gwarancje o powodzeniu inwestycji a co za tym idzie wysokich wynikach odwiedzalności tych centrów. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko związane z nietrafionym ulokowaniem naszych restauracji. Współpraca z Rank Progres daje dodatkowe wymierne korzyści dla MJM. W niektórych przypadkach nasze restauracje zajmują cały food court. Dla dewelopera oznacza to łatwiejszą komercjalizację obiektu oraz zapewnienie nowej oferty na rynku lokalnym, dla MJM dobre warunki funkcjonowania lokali i dodatkowe wsparcie ze strony dewelopera.

Czy w planach jest otwieranie lokali poza tymi galeriami? Jeśli tak, to w jakich lokalizacjach?

Spółka nie skupia się wyłącznie na ekspansji w galeriach Rank Progress. Jesteśmy obecni w centrach należących do różnych deweloperów. Analizujemy atrakcyjne lokalizację zarówno w centrach handlowych, ale także bierzemy pod uwagę rozwój infrastruktury drogowej i potencjalne lokalizacje tzw. MOP-ów.

Przeczytaj cały wywiad


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA