PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Małpka Express walczy o niezrzeszone sklepy

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 paź 2013 18:32

Ogólnopolska sieć sklepów Małpka Express rozpoczyna kampanię, której celem jest pozyskanie nowych, atrakcyjnych lokalizacji. W programie „Droga do zysku", mogą wziąć udział właściciele lokali oraz osoby prowadzące prywatną działalność handlową.

REKLAMA

Małpka Express kontynuuje ekspansję, każdego tygodnia otwierając kilka nowych placówek. Do końca grudnia liczba sklepów wzrośnie do 200 na terenie całego kraju. W 2014 roku sieć planuje uruchomić 200 kolejnych. Wraz z intensywnym rozwojem rośnie zapotrzebowanie sieci na nowe lokalizacje, wpisujące się w strategię rozwoju. Stąd potrzeba wprowadzenia programu ułatwiającego nawiązanie współpracy i pozyskanie atrakcyjnych lokali.

Program „Droga do zysku" skierowany jest do właścicieli lokali lub osób, które posiadają prawo do podnajmu. Wymogiem jest powierzchnia placówki, która powinna wynosić od 70 do 200 mkw oraz atrakcyjna lokalizacja, w centrach miast lub w pobliżu dużych osiedli mieszkaniowych. Szczególnie mile widziani są właściciele sklepów spożywczych niezrzeszonych lub w miękkiej franczyzie, którzy chcą dołączyć do Małpki Express.

- Wszystkim osobom, które zdecydują się nawiązać z nami współpracę oferujemy długoterminową umowę oraz stałe miesięczne wynagrodzenie - mówi Tomasz Kowalski, dyrektor departamentu ekspansji Małpka S.A. - Ponadto zapewniamy remont i adaptację lokalu do standardów sieci obejmującą wyposażenie sklepu w systemy informatyczne, a także możliwość wykupienia towaru. Osoby które zdecydują się zostać partnerem prowadzącym sklep będą mogły liczyć również na wsparcie ekspertów sieci i uczestnictwo w profesjonalnym systemie szkoleń. Ci, którzy są zainteresowani odstąpieniem lokalu, otrzymają stałe źródło dochodów oraz stabilnego i długoterminowego najemcę - dodaje.

Program „Droga do zysku" rozpoczyna się 1 października.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA