PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Manufaktura otwiera się na cyklistów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 mar 2014 13:44

Manufaktura otwiera się na cyklistów

Wraz z pierwszym dniem wiosny w Manufakturze otwiera się strzeżony parking rowerowy. Do dyspozycji klientów będzie 80 stojaków. To jednak tylko część oferty przygotowanej dla cyklistów. Do końca sezonu na terenie kompleksu ma powstać łącznie ponad 300 miejsc na jednoślady, czyli o niemal 60 proc. więcej niż obecnie. Rowerzyści będą mogli korzystać również z szatni i przebieralni.

REKLAMA

W Łodzi można aktualnie korzystać z niemal 100 km dróg rowerowych, a w planach jest budowa ponad 45 km nowych tras. Obserwując rosnącą popularność jednośladów oraz coraz liczniejsze grono klientów, którzy w taki sposób odwiedzają kompleks, Manufaktura stale poszerza propozycje skierowane do cyklistów. Także ze względu na swoją lokalizację - położenie na styku dwóch ścieżek rowerowych biegnących wzdłuż ulic Zachodniej i Drewnowskiej - staje się ona przystankiem, a rynek miejscem do chwili odpoczynku przed dalszą podróżą.

21 marca, wraz z pierwszym dniem wiosny w Manufakturze otwiera się strzeżony parking dla rowerów. Do dyspozycji miłośników dwóch kółek będzie 80 miejsc, na których można zostawić swój środek transportu pod opieką ochroniarza. Parking znajduje się pomiędzy galerią handlową a budynkiem Muzeum Sztuki ms2. Bez względu na czas pozostawienia jednośladu, koszt wyniesie 1 PLN. Pierwszego dnia wiosny otwarta zostanie również przebieralnia. Wszyscy cykliści odwiedzający Manufakturę będą mogli zmienić ubrania na parterze galerii handlowej przy Aptece Super-Pharm. Pomieszczenie sąsiaduje z szatnią, w której można zostawić bagaże.

Do października tego roku liczba miejsc na terenie obiektu wzrośnie do ponad 300. Planowana jest również dalsza wymiana stojaków starego typu na nowe - w kształcie odwróconej litery „U" oraz kolorowe „gumisie". Aktualnie na terenie obiektu znajduje się niemal 200 miejsc rowerowych w różnych lokalizacjach, między innymi na rynku, przy głównym wejściu do galerii handlowej oraz od strony parkingu przy ulicy Drewnowskiej. Do dyspozycji rowerzystów jest również kompresor do kół.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA