PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Manufaktura w 2015: rekordy frekwencji i obrotów

  • Autor: propertynews.pl
  • 02 lut 2016 14:00

Manufaktura w 2015: rekordy frekwencji i obrotów Manufaktura

Dwadzieścia milionów gości, obroty wyższe o 5,4 proc. niż w 2014, blisko 150 wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, aplikacja mobilna, remonty i działania proekologiczne – Manufaktura podsumowała 2015 rok.

REKLAMA

Biorąc pod uwagę ubiegłoroczną frekwencję, wynik 20 mln jest o 2,4 proc. lepszy niż w poprzedzającym 2014 r.  Wpływ na tę statystykę mają też wydarzenia kulturalno-rozrywkowe organizowane przez cały rok w Manufakturze. W 2015 odbyło się aż 146 dużych wydarzeń.

Rosną też obroty. W 2015 r. były większe o 5,4 proc. w stosunku do 2014 r., który wówczas był rekordowy. Specjaliści przeanalizowali również udział poszczególnych branż w wypracowaniu obrotu zrealizowanego. – Manufaktura realizuje największe obroty w rozrywce i gastronomii, a to bardzo pozytywna informacja, bo według prognoz, właśnie w tych dwóch branżach powinny rozwijać się centra przyszłości. My już dziś realizujemy to, do czego wiele centrów dąży i do czego aspiruje – mówi Sławomir Murawski, dyrektor Manufaktury.

Rok 2015 r. był również czasem nowych udogodnień dla gości Manufaktury. Premierę miała aplikacja mobilna, w której użytkownik może sprawdzić np. liczbę wolnych miejsc na parkingach, aktualne wydarzenia czy promocje dostępne wśród najemców. Z aplikacją współpracują beacony. Zainstalowano ich 300. Nowością są także usługi: Handsfree Shopping oraz punkt concierge.

W minionym roku w Manufakturze przeprowadzono szereg remontów i modernizacji. Rozpoczęła się instalacja nowego systemu monitoringu, a także kontynuowano wymianę oświetlenia na energooszczędne LED-y. Powstał też zieleniec od strony ul. Drewnowskiej, a także uruchomiono odnalezioną studnię z czasów imperium Poznańskiego.

Manufaktura zarządzana jest przez Apsys Polska, natomiast właścicielem jest Union Investment.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA