PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Marcredo Center w Piekarach Śląskich oficjalnie otwarte

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 lis 2014 11:47

Marcredo Center w Piekarach Śląskich oficjalnie otwarte

W środę 19 listopada, w towarzystwie zaproszonych gości, odbyło się uroczyste otwarcie parku handlowego Marcredo Center Piekary Śląskie, zrealizowanego przez spółkę Elbfonds Development. Dzień po inauguracji, w czwartek 20 listopada sklepy w Marcredo Center otworzyły swoje drzwi dla mieszkańców Piekar Śląskich i okolic.

REKLAMA

19. listopada, w specjalnie na tę okazję zaaranżowanej przestrzeni lokalu A.08 na terenie Marcredo Center, odbyło się oficjalne otwarcie obiektu, którego dokonał założyciel i właściciel Grupy Elbfonds Stephan Groht wraz z honorowymi gośćmi tego wydarzenia: Zenon Przywara - zastępca prezydenta Miasta Piekary Śląskie, Henryk Loba - przedstawiciel generalnego wykonawcy, firmy Hochtief Polska, Mirosław Polak i Marek Skwara z Biura Architektonicznego Atelier PS, a także Charles Taylor i Aneta Rogowicz-Gała z firmy doradczej Cushman & Wakefield, będącej zarządcą obiektu. Uroczystego poświęcenia obiektu dokonał Ks. Proboszcz Eugeniusz Witak z Parafii Trójcy Przenajświętszej.

W czwartek 20 listopada o godz. 9.00 nastąpiło otwarcie Marcredo Center Piekary Śląskie dla klientów. Tego dnia mieszkańcy Piekar Śląskich i okolic mogli zrobić zakupy oraz skorzystać ze specjalnie przygotowanych z okazji otwarcia ofert i zniżek cenowych w takich sklepach, jak: supermarket spożywczy Intermarché, salon obuwniczy CCC oraz sklep odzieżowy Daily Look. W ciągu najbliższych dwóch tygodni w Marcredo Center Piekary Śląskie zostaną otwarte: market budowlany Bricomarché, sklep z elektroniką Media Ekspert, drogeria Rossmann, sklep z tekstyliami KiK, apteka Wituchowscy oraz pralnia ekologiczna Corleone, a wkrótce również Pepco.

- Cieszę się, że otwieramy w tej znakomitej lokalizacji nasze czwarte Centrum Marcredo, a zarazem już dziesiąty obiekt w Polsce zrealizowany przez Elbfonds Development. Jestem przekonany, że zróżnicowany dobór najemców zapewni udane zakupy mieszkańcom Piekar Śląskich i okolic oraz szczerze dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tego projektu - mówi Stephan Groht, założyciel i właściciel Grupy Elbfonds.

- Jest nam niezmiernie miło, że na Górnym Śląsku otwiera się już kolejny obiekt handlowy, który będzie zarządzany przez naszą firmę. Ten projekt to przykład inwestycji, przy której mogliśmy współpracować z właścicielem jeszcze na wiele miesięcy przed otwarciem. Takie działania pozwalają z wyprzedzeniem zadbać o przygotowanie centrum na jego inaugurację. Bardzo pozytywnie wpływa to też na budowanie jego pozycji i więzi z klientami, co jest kluczowe w pierwszych miesiącach funkcjonowania obiektu - dodaje Aneta Rogowicz-Gała, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w firmie Cushman & Wakefield.

Marcredo Center Piekary Śląskie o powierzchni najmu 8000 mkw. to park handlowy zlokalizowany przy ul. Karola Miarki 13 w Piekarach Śląskich, skupiający pod jednym dachem wielkopowierzchniowe sklepy z osobnymi wejściami. Odwiedzający zaparkują auto na jednym z 380 miejsc parkingowych. Inwestorem i deweloperem obiektu jest spółka Elbfonds Development.

Obiektem zarządza międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield. Komercjalizację Marcredo Center Piekary Śląskie prowadzi spółka Elbfonds Development.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA