PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Markę budują ludzie

  • Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez Rembor General Sp. zo.o. Sp. k
  • 08 lis 2016 12:36

Markę budują ludzie

Ambitne wyzwania, jak rozbudowy zakładów produkcyjnych prowadzone na działających obiektach, to jedna ze specjalności Rembor General. Generalny wykonawca robót budowlanych znalazł swój sposób na sukces.

REKLAMA

Tytuł Diamentu Forbesa, otrzymanie certyfikatu „Budowa stop wypadkom”, to tylko część osiągnięć firmy Rembor General Sp. z o.o. Sp.k. Świętujący 25-lecie działalności na rynku budowlanym generalny wykonawca wywodzi się z rodzinnego Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowo-Handlowego Rembor Dariusz Borysławski, specjalizującego się w montażu instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i innych. Doświadczenia z tego okresu pozwoliły firmie wyspecjalizować się w generalnym wykonawstwie, w którym odnosi sukcesy już od ponad 10 lat. Skupia się na realizacji inwestycji przemysłowych, takich jak hale produkcyjne, magazynowe wraz z towarzyszącą infrastrukturą oraz obiektów handlowych.

Dążenie Rembor General do ciągłego rozwoju i otwartość na nowe doświadczenia przyniosło w ostatnim czasie rezultaty w postaci kolejnego zakresu prac w portfolio wykonawcy - remodelingach galerii handlowych. Działalności firmy przyświeca motto „Bezpieczeństwo i profesjonalizm”, ponieważ oprócz jakości i profesjonalizmu bardzo duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo na prowadzonych budowach. Zwieńczeniem tych starań jest otrzymanie wystawianego przez PIP certyfikatu: „Budowa stop wypadkom”.

Rodzinny charakter i pozioma struktura organizacyjna wykonawcy pozwalają na indywidualne podejście do każdej realizowanej budowy oraz szybkie podejmowanie decyzji wymagających błyskawicznych reakcji na szczeblu zarządu. Dzięki systematycznym wizytom na prowadzonych budowach członkowie zarządu wspierają wiedzą i doświadczeniem zarówno kierownictwo projektu, jak i inwestora oraz pomagają mu w przypadku pojawiających się w trakcie realizacji wyzwań.

Firma współpracuje z wiodącymi koncernami i międzynarodowymi firmami inwestującymi w Polsce, takich jak między innymi Volkswagen Polska, Pepsico, Elektrolux, Unibail Rodamco czy Ikea, które powierzyły Rembor General realizację kontraktów budowlanych. Ukoronowaniem wieloletnich wysiłków było przyznanie w 2015 r. prestiżowego tytułu dla najszybciej rozwijających się firm – Diamentu Forbesa.

- Nie byłoby tych osiągnięć bez wykwalifikowanej kadry, którą zatrudniamy. Stanowimy zgrany, silny, skuteczny w działaniu zespół blisko 100 osób, z zaangażowaniem wykonujących powierzone zadania. Wspieramy pracowników w ich rozwoju osobistym poprzez zindywidualizowane szkolenia czy doskonalenie znajomości języków obcych. Sukces firmy to sukces, na który pracujemy wszyscy razem – mówi Piotr Panfil, dyrektor zarządzający Rembor General.

Dobra znajomość branży oraz najnowszych technologii, w parze z wysoką jakością wykonywanych prac, terminowością oraz wsparciem inwestora w rozwiązywaniu problemów w trakcie realizacji budowy, sprawiają, że marka Rembor General staje się coraz bardziej rozpoznawalna na rynku inwestycji budowlanych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA