PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Marże LPP i CCC poszły w dół

  • Autor: onet.pl
  • 21 kwi 2015 15:22

Niż­szy popyt w bran­ży odzie­żo­wo-obuw­ni­czej prze­kła­da się na niż­sze marże osią­ga­ne przez dys­try­bu­to­rów – LPP i CCC - czytamy na stronach Onet.pl.

REKLAMA


Spół­ka z Gdań­ska miała w ubie­głym roku gor­sze od pro­gno­zo­wa­nych wy­ni­ki i niż­sze marże z po­wo­du kry­zy­su na Wschodzie. CCC ma szan­sę na po­pra­wę do­brych re­zul­ta­tów z 2014 roku dzię­ki eks­pan­sji na rynki za­gra­nicz­ne. Pro­ble­mem jest jed­nak niska roz­po­zna­wal­ność bran­du za gra­ni­cą.

Jak mówił w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Inwestor Marek Czachor, analityk Erste Securities Polska, w sektorze dystrybucji odzieży i obuwia w IV kw. nastąpiło spowolnienie przyrostu przychodów i pojawiły się pierwsze problemy z marżami ze względu na słabnący popyt. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA