PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Marże LPP i CCC poszły w dół

  • Autor: onet.pl
  • 21 kwi 2015 15:22

Niż­szy popyt w bran­ży odzie­żo­wo-obuw­ni­czej prze­kła­da się na niż­sze marże osią­ga­ne przez dys­try­bu­to­rów – LPP i CCC - czytamy na stronach Onet.pl.

REKLAMA


Spół­ka z Gdań­ska miała w ubie­głym roku gor­sze od pro­gno­zo­wa­nych wy­ni­ki i niż­sze marże z po­wo­du kry­zy­su na Wschodzie. CCC ma szan­sę na po­pra­wę do­brych re­zul­ta­tów z 2014 roku dzię­ki eks­pan­sji na rynki za­gra­nicz­ne. Pro­ble­mem jest jed­nak niska roz­po­zna­wal­ność bran­du za gra­ni­cą.

Jak mówił w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Inwestor Marek Czachor, analityk Erste Securities Polska, w sektorze dystrybucji odzieży i obuwia w IV kw. nastąpiło spowolnienie przyrostu przychodów i pojawiły się pierwsze problemy z marżami ze względu na słabnący popyt. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA