PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Michael Kors otwiera butik w Poznaniu

  • Autor: propertynews.pl
  • 27 lut 2014 18:13

Jedna z najpopularniejszych marek modowych - Michael Kors otwiera swój salon w poznańskim Starym Browarze.

REKLAMA

Salon Michael Kors jest zlokalizowany w Starym Browarze w Pasażu na poziomie +1, obok salonu firmowego Denon. Marka znana jest wielbicielom mody. Słynie nie tylko z kolekcji odzieżowych, ale także stylowych akcesoriów: torebek, butów, okularów i zegarków.

Pierwsi klienci będa mogli zrobić zakupy w butiku już w marcu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • niezadowolona 2014-03-09 18:40:30
    wszystko fajnie, gdyby nie ta obsluga w tym sklepie ... MASAKRA - to mało powiedziane. Kobieta, ktora tam pracuje jest okropna, nie sadzilam, ze tacy ludzie jeszcze istnieja, jako sprzedawcy ... az odechcialo się tam cokolwiek kupować.
  • Ola 2014-03-09 18:52:58
    popieram - co bardzo smuci.
  • klientka 2014-04-07 18:24:18
    podobnie, nigdy nie spotkałam się jak dotąd z tak arogancką i nieprzystępną obsługą. próbowałam uzyskać informacje od pana sprzedawcy, jednak w zamian otrzymałam wyłącznie drwiący śmiech i byłam tym wstrząśnięta, bo myślałam, ze takie sytuacje są niemożliwe. świetna marka, ale dobór kadr wymaga poprawy.
  • Aga 2014-04-08 17:14:39
    Po Waszych komentarzach aż boję się tam iść, a byłam tak zadowolona,że będę mogła dokonać stacjonarnego zakupu :-( Naprawdę są aż tak niekompetentni?
  • Bardzo zadowolona! 2014-04-09 23:39:50
    Ja jestem bardzo zadowolona,kilka razy robiłam tam zakupy-trafiłam na rożnych sprzedawców,zarówno dziewczyny jak i chlopakow zawsze służyli mi pomocą i pomagali w wyborze. Polecam Wam dziewczyny!!!!!
  • Ysia 2014-05-30 20:26:15
    TO STANDARD TEJ MARKI, czytalam na stronkach z USA, ze obsługa jest podobnie lekceważąco podchodząca do klienta, i że co miesiąc poddawana jest WAŻENIU, czy oby nadają sie, wizualnie, na obsługe MK. Głodni to źli;0
  • Chrissie 2014-05-31 22:34:00
    Co za bzdury,że niby są poddawani ważeniu???Wiele razy byłam w tym butiku i nie dość że wizualnie prezentują sie swietnie to i maja najlepsza wiedzę w porównaniu z innymi butikami w Browarze...w USA maja taki sam styl pracy jak w Polsce i w każdym innym kraju.wielkie brawa dla nich !!!!
  • kelly 2014-10-20 22:31:59
    Hehe wazeniu??a ile trzeba wazyc???bo mnie chyba niedlugo zwolnia