PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Mielecki Aviator startuje z komercjalizacją

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 cze 2012 13:01

Mielecki Aviator startuje z komercjalizacją

Na przełomie 2012 i 2013 roku ruszy budowa Galerii Aviator w Mielcu. Deweloper projektu, spółka Kullar Gobi Polska, przygotowuje się do złożenia wniosku o pozwolenie na budowę. Za proces komercjalizacji odpowiada spółka Master Management Group.

REKLAMA

Galeria Aviator w Mielcu będzie rodzinnym centrum handlowo-rozrywkowym z galerią handlową, marketem typu dom i ogród, hipermarketem, kinem oraz licznymi kawiarniami i restauracjami. W ramach inwestycji powstanie również publiczny plac z fontanną i letnimi ogródkami lokali gastronomicznych.

Projekt centrum handlowego przygotuje warszawskie biuro SooN Architekci.

Inwestycja będzie składać się z dwóch części: jednopoziomowej galerii handlowej o powierzchni najmu około 30 tys. mkw. oraz ulokowanego w sąsiednim budynku marketu typu dom i ogród o powierzchni 8,5 tys. mkw.

W galerii znajdzie się kilkadziesiąt sklepów, hipermarket, strefa gastronomiczna z kawiarniami i restauracjami, a także 4-salowe kino. Przy obiekcie powstanie parking naziemny na 1,2 tys. miejsc.

- Widzimy duże zainteresowanie najemców ze względu na potencjał Mielca, w którym brakuje nowoczesnych przestrzeni komercyjnych. Obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z najemcami, wśród nich z operatorem spożywczym - powiedział Michał Masztakowski, dyrektor ds. leasingu i rozwoju Master Management Group.

Deweloperem Galerii Aviator jest spółka Kullar Gobi Polska, której współwłaścicielami są Adam Morgaś, Wojciech Ostasz i Adam Majkut.

W kwietniu 2012 roku Rada Miejska w Mielcu przyjęła uchwałę o zmianie w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, dotyczącej układu drogowego w sąsiedztwie planowanej galerii. Obecnie deweloper przygotowuje się do złożenia wniosku o pozwolenie na budowę. Rozpoczęcie budowy jest warunkowane uzyskaniem stosownych pozwoleń i planowane jest na przełom 2012 i 2013 roku. W pierwszej kolejności powstanie sklep typu dom i ogród, którego otwarcie jest zaplanowane na III kwartał 2013 roku. Otwarcie całej galerii handlowej planowane jest na IV kwartał 2014 roku.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA