PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Moda na całodobowy fitness w bydgoskiej galerii

  • Autor: propertynews.pl
  • 31 mar 2016 12:39

Moda na całodobowy fitness w bydgoskiej galerii fot. Focus Mall Bydgoszcz

Klub StepONE Fitness, który jest jednym z projektów Grupy Kapitałowej Fabryka Formy, powiększa grono najemców bydgoskiego centrum handlowego Focus Mall. Klub będzie działał w trybie całodobowym.

REKLAMA

– Moda na sport i zdrowy tryb życia zatacza coraz szersze kręgi – wg badań TNS Polska z września ub.r., niemal 1/3 proc. Polaków regularnie uprawia sport (przynajmniej 3 razy w tygodniu), a najaktywniejsi w tym zakresie są mieszkańcy dużych miast. Centra handlowe zlokalizowane w takich miejscach muszą zatem stanąć przed wyzwaniem poszerzenia swojej oferty o komponent sportowo-rekreacyjny, dążący do zaspokojenia potrzeb tej właśnie grupy klientów. Utworzenie tego typu miejsca w galerii handlowej powoduje jego naturalną synergię z częścią komercyjną obiektu i pozwala klientom zaoszczędzić czas i skorzystać z klubu fitness przy okazji dokonywania zakupów – lub na odwrót. Dla Focus Mall Bydgoszcz pozyskiwanie najemców z tego sektora wpisuje się również w strategię profilowania centrum nie tylko jako miejsca zakupów, ale również rozrywki i rekreacji, co pozwala zainteresować naszą ofertą coraz szersze grono konsumentów – komentuje Gregory Pertus, dyrektor Focus Mall Bydgoszcz.

Podpisana umowa najmu opiewa na przeszło 2100 mkw. powierzchni komercyjnej. Lokal będzie znajdował się na II piętrze Focus Mall Bydgoszcz. W jego ofercie znajdą się m.in. nowocześnie wyposażona sala do ćwiczeń siłowych, treningu funkcjonalnego, jak i do zajęć grupowych. Klub oferuje również zajęcia prowadzone przez instruktorów Les Mills. Na terenie StepONE Fitness będzie można znaleźć również strefę cardio, strefę wolnych ciężarów, strefę funkcjonalną, strefę fight oraz strefę urządzeń izolowanych. Oprócz przestrzeni przeznaczonej do aktywności fizycznej, została także zagospodarowana część relaksacyjna wyposażona w nowoczesne maszyny vendingowe. StepONE Fitness będzie funkcjonował w trybie całodobowym, również poza godzinami pracy centrum handlowego, dzięki niezależnemu dostępowi z II poziomu parkingu.

 – Bydgoszcz jest miastem, które ze względu na swój potencjał, została wybrana na jeden z pierwszych klubów StepONE w Polsce. Zakładamy stworzenie ogólnopolskiej sieci klubów maksymalnie dostępnych dla ćwiczących, w pełni zautomatyzowanych, działających całodobowo, z bezpłatnym parkingiem. Nasza oferta, dzięki bardzo przystępnej cenie miesięcznego członkostwa (cena karnetu w przedsprzedaży to zaledwie 59 zł miesięcznie), jest skierowana właściwie do wszystkich. Mamy nadzieję, że tak niska cena w połączeniu z wysoką jakością oraz dostępnością  przez 24 godziny na dobę, przyciągnie do nas liczną rzeszę klientów – mówi Paweł Ciszek, odpowiedzialny za rozwój projektu StepONE Fitness.

Obecność klubu StepONE Fitness będzie wzmocnieniem segmentu sportowego oraz rekreacyjnego w obiekcie. Aktualnie ofertę z tego segmentu tworzą m.in. sklepy sportowe 4F, Intersport, Adidas, Puma, Nike, Sport XL, Sizeer, Sneakers by Distance oraz kino Cinema City.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA