PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Modernizacja katowickiej Ikei wchodzi w drugi etap

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 kwi 2016 17:02

Modernizacja katowickiej Ikei wchodzi w drugi etap Ikea Katowice (materiały prasowe)

Ikea Katowice rozpoczyna następny etap modernizacji dwupoziomowego parkingu przed sklepem. Jednocześnie klientom do użytku oddaje nową powierzchnię wyremontowaną w fazie pierwszej.

REKLAMA

Prace remontowe przeniosą się na część parkingu położoną wzdłuż sąsiadującego z Ikea, Parku Handlowego Rawa. Druga faza modernizacji potrwa do początku lipca i wiąże się również z wyznaczeniem przez Ikea nowego, optymalnego wariantu trasy dojazdowej do sklepu.

- Sugerowana od początku trasa dojazdowa ulicą Techników jest nadal aktualna. Dodatkowo jednak będziemy zachęcać kierowców, aby nie dojeżdżali nią do końca, tylko z powrotem na al. Roździeńskiego, z kierunku Sosnowca – mówi Aneta Gil z Ikea Katowice.

Dodatkowo, z początkiem drugiej fazy zamontowano nowe oznakowanie drogowe wskazujące trasy objazdów. Najbardziej korzystne dla kierowców warianty dojazdu znajdą się także w najnowszych wersjach map wykorzystujących technologię GPS.

- Działania informacyjne przeprowadzone przed rozpoczęciem przebudowy parkingu przyniosły efekty – zmotoryzowani klienci coraz częściej wybierają wygodną trasę dojazdu do sklepu, kierując się już nie pod wiadukt na al. Roździeńskiego, ale w stronę ul. Techników. Potwierdza to przeprowadzony monitoring natężenia ruchu na tych ulicach – mówi Aneta Gil.

Kierowców zarówno na trasach dojazdowych i wyjazdowych oraz na samym parkingu poprowadzi oznakowanie w kolorze żółtym.

Modernizacja parkingu przed Ikea Katowice trwa od lutego i zakończy się w listopadzie 2016 r. Roboty będą podzielone na fazy, w trakcie każdej z nich kompleksowe prace będą odbywać się w innej części parkingu, na dwóch poziomach jednocześnie. Przebudowa zaplanowana jest w sposób, który minimalizuje ewentualne utrudnienia dla kierowców, pieszych i pasażerów komunikacji autobusowej. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA