PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Modernizacja we francuskim stylu. Tak Carrefour odmłodził centrum handlowe

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 wrz 2016 11:01

Modernizacja we francuskim stylu. Tak Carrefour odmłodził centrum handlowe Centrum handlowe Tczew

Centrum Handlowe Carrefour, zlokalizowane w Tczewie przy ul. Braci Grimm 4, przeszło kompleksowy remodeling połączony z rekomercjalizacją. To kolejna ukończona w 2016 roku inwestycja firmy Carrefour.

REKLAMA

Carrefour Polska podtrzymuje osiągnięte w ubiegłym roku tempo inwestycji w swoje nieruchomości. Celem tych działań jest spełnienie zmieniających się wymagań najemców i klientów. Podjęte przez spółkę działania remodelingowe wpływają na zwiększenie wartości posiadanych w Polsce aktywów oraz ich popularności i konkurencyjności na lokalnych rynkach.

W efekcie przeprowadzonych prac centrum handlowe w Tczewie zostało kompleksowo zmodernizowane. Na nowej fasadzie galerii pojawiły się dwa portale wejściowe z motywem graficznym przedstawiającym rokitnika, a na parkingu stworzono specjalne miejsca parkingowe dla rodzin. Galeria została wzbogacona o nowe elementy małej architektury wewnętrznej i zewnętrznej oraz grafiki dekoracyjnej, a dla rowerzystów przygotowano także stacje naprawy rowerów. Częścią inwestycji była również modernizacja hipermarketu Carrefour. Stali klienci centrum handlowego w Tczewie wypowiadają się pozytywnie o wprowadzonych zmianach.

- Z myślą o klientach, firma Carrefour zmodernizowała kolejny obiekt handlowy. Dzięki przeprowadzonemu remodelingowi mieszkańcy Tczewa mogą korzystać z nowoczesnej i atrakcyjnej przestrzeni zakupowej - powiedział Ronan Martin, wiceprezes zarządu Carrefour ds. Ekspansji  i Centrów Handlowych. – Centrum handlowe w Tczewie poddane zostało nie tylko remodelingowi, ale również rekomercjalizacji, która pozwoliła na zwiększenie atrakcyjności oferty kierowanej do naszych klientów – dodał Ronan Martin.

W centrum handlowym przeprowadzono proces rekomercjalizacji obiektu, dzięki któremu galeria zyskała nowych najemców: sklep odzieżowy Textilmarket, punkt usług telefonicznych oraz kantor. Do grona najemców Galerii Handlowej Carrefour Tczew dołączy również lokalna cukiernia Jędruś. Poza remodelingami centrów handlowych sieć równolegle kontynuuje dynamiczne inwestycje w hiper- i supermarkety oraz sklepy osiedlowe.

Carrefour Polska to właściciel i zarządca sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 tys. GLA. Centra należące do firmy znajdują się w bardzo dobrych lokalizacjach w całym kraju i oferują szeroką i zróżnicowaną ofertę najemców. Zgodnie ze swoją strategią Carrefour dokonuje dynamicznych inwestycji w rozbudowę i remodeling zarządzanych przez siebie obiektów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA