PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Monnari z dwucyfrowym wzrostem przychodów ze sprzedaży

  • Autor: propertynews.pl
  • 09 paź 2015 11:51

Monnari z dwucyfrowym wzrostem przychodów ze sprzedaży Monnari

W III kwartale 2015 r. grupa kapitałowa Monnari Trade SA odnotowała 42,3 mln zł przychodów ze sprzedaży, co stanowi wzrost o 16,53 proc. w stosunku do analogicznego okresu 2014 r. Wówczas była to kwota 36,3 mln zł.

REKLAMA

Narastająco - w okresie do 30 września 2015 r. - grupa wygenerowała przychody ze sprzedaży towarów w wysokości 136,1mln zł, co stanowi wzrost o 22,06 proc. w relacji do okresu porównywalnego w 2014 r., kiedy przychody zamknęły się kwotą 111,5 mln zł.

Powierzchnia handlowa Monnari na koniec III kwartału br. wzrosła o 17,8 proc., do poziomu 23,2 tys. mkw. vs. 19,7 tys. mkw. na koniec III kwartału 2014 r. Obecnie sieć sklepów Monnari liczy 135 salonów, czyli o 14 więcej niż w ub. roku.

Według zarządu spółki wyniki 3 kwartału br. są niezadawalające. - Na wyniki omawianego okresu wpłynęły przede wszystkim długo utrzymujące się wysokie temperatury w sierpniu i wrześniu b.r., co nie skłaniało klientek do zakupu wysokomarżowych produktów jesiennych- podano w komunikacie.

Na cały rok 2015 planowane jest zwiększenie powierzchni handlowej o 3-4 tys. mkw. dzięki otwarciom nowych salonów oraz powiększaniu powierzchni dotychczasowych punktów sprzedaży.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA