PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Monnari z dwucyfrowym wzrostem przychodów ze sprzedaży

  • Autor: propertynews.pl
  • 09 paź 2015 11:51

Monnari z dwucyfrowym wzrostem przychodów ze sprzedaży Monnari

W III kwartale 2015 r. grupa kapitałowa Monnari Trade SA odnotowała 42,3 mln zł przychodów ze sprzedaży, co stanowi wzrost o 16,53 proc. w stosunku do analogicznego okresu 2014 r. Wówczas była to kwota 36,3 mln zł.

REKLAMA

Narastająco - w okresie do 30 września 2015 r. - grupa wygenerowała przychody ze sprzedaży towarów w wysokości 136,1mln zł, co stanowi wzrost o 22,06 proc. w relacji do okresu porównywalnego w 2014 r., kiedy przychody zamknęły się kwotą 111,5 mln zł.

Powierzchnia handlowa Monnari na koniec III kwartału br. wzrosła o 17,8 proc., do poziomu 23,2 tys. mkw. vs. 19,7 tys. mkw. na koniec III kwartału 2014 r. Obecnie sieć sklepów Monnari liczy 135 salonów, czyli o 14 więcej niż w ub. roku.

Według zarządu spółki wyniki 3 kwartału br. są niezadawalające. - Na wyniki omawianego okresu wpłynęły przede wszystkim długo utrzymujące się wysokie temperatury w sierpniu i wrześniu b.r., co nie skłaniało klientek do zakupu wysokomarżowych produktów jesiennych- podano w komunikacie.

Na cały rok 2015 planowane jest zwiększenie powierzchni handlowej o 3-4 tys. mkw. dzięki otwarciom nowych salonów oraz powiększaniu powierzchni dotychczasowych punktów sprzedaży.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA