PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Multikino pojawi się w Pruszkowie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 lip 2016 10:25

Multikino pojawi się w Pruszkowie Nowa Stacja

Multikino – jeden z największych operatorów kinowych w Polsce – otworzy w Nowej Stacji nowoczesny kompleks kinowy. Na powierzchni 1650 mkw. znajdzie się 7 sal kinowych, w których mieszkańcy Pruszkowa będą mogli oglądać filmy w najbardziej zawansowanych technologiach.

REKLAMA

Kompleks siedmiu sal kinowych mieszczących 848 widzów, zostanie zlokalizowany na 2. piętrze galerii w części rekreacyjno-rozrywkowej. Dla wygody Klientów inwestor zapewni dostęp do kina nie tylko z wewnątrz centrum handlowego, ale również bezpośrednio z parkingu na dachu.

– Cieszymy się, że wybrano ofertę naszej sieci, uznając ją za najatrakcyjniejszą. Multikino, które świadczy usługi na najwyższym poziomie, a jednocześnie poza tradycyjnym repertuarem oferuje widzom bogaty program alternatywny, zaspokoi potrzeby klientów i zachęci jeszcze większą liczbę mieszkańców Pruszkowa i okolic do odwiedzenia centrum handlowego Nowa Stacja – mówi Piotr Zygo, prezes zarządu Multikino.

Multikino to kolejny, po H&M, RTV Euro AGD, Superpharm czy Carrefour kluczowy w swojej branży najemca, który docenia potencjał pierwszej w Pruszkowie nowoczesnej galerii handlowo-rozrywkowej.

– Podpisanie umowy najmu z siecią Multikino to nie tylko potwierdzenie potencjału inwestycyjnego Nowej Stacji, ale również spełnienie oczekiwań mieszkańców Pruszkowa, którzy z dużą nadzieją patrzą w kierunku naszego centrum. Jak wynika bowiem z wszystkich przeprowadzonych przez nas badań, mieszkańcy szczególnie mocno liczą na dostęp do nowoczesnej oferty kinowej, w poszukiwaniu której do tej pory musieli udawać się do stolicy. Jesteśmy przekonani, że standard jaki zaproponuje Multikino zaspokoi wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów Nowej Stacji – podkreśla Maciej Krzewiński, COO ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji.

Otwarcie centrum handlowego planowane jest na koniec 2017 r. Generalnym wykonawcą obiektu została Karmar, która w ciągu swojego 25–letniego doświadczenia brała udział w realizacji ponad 10 centrów handlowych na terenie całego kraju. W komercjalizacji centrum dewelopera wspiera firma Aspenn.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA