PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Na piknik do Wileńskiej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 wrz 2016 12:50

Na piknik do Wileńskiej Galeria Wileńska

W sobotę, 17 września, Galeria Wileńska zaprasza wszystkich mieszkańców dzielnicy do udziału w Pikniku Sąsiedzkim. W programie moc atrakcji przygotowanych przez partnerów, m.in. Szkołę Podstawową Nr 73, Szkołę Salsy Kubańskiej OYE, czy Axel UKS Jagiellonkę. Gwiazdą wieczoru będzie Grupa Teatralna Warszawiaki.

REKLAMA

W przedostatnią sobotę września, w Galerii Wileńskiej po raz pierwszy odbędzie się Piknik Sąsiedzki. Jego celem jest przedstawienie tego, co cenne i wartościowe na Pradze-Północ oraz prezentacja oferty kulturalnej i edukacyjnej obecnej w dzielnicy.

Piknik będzie miał charakter otwarty. W trzech lokalizacjach na terenie Galerii: w pobliżu strefy gastronomicznej, w sąsiedztwie kącika zabaw dla dzieci, a także przed wejściem głównym będą miały miejsce: występy, animacje i atrakcje dla dzieci i ich rodziców. Mieszkańcy Pragi będą mogli poznać ofertę lokalnych instytucji, obejrzeć program na scenie, przygotowany przez partnerów, a najmłodsi będą mieli szansę wziąć udział w konkursach i warsztatach.

Program i atrakcje wydarzenia zostały opracowane we współpracy z praskimi partnerami. Szkoła Podstawowa nr 73 poprowadzi warsztaty z programowania, origami i z szachów, a także zaprosi na zajęcia z unihokeja. Szkoła Tańca OYE wybrzmi kubańską salsą, a Axel UKS Jagiellonka zaprezentuje występy taneczne i akrobatyczne. Stowarzyszenie Q Zmianom przygotuje warsztaty plastyczne, Szkoła Językowa The Lemon Tree poprowadzi konsultacje językowe, Kino Praha sprawdzi uczestników w zakresie wiedzy o filmie, a o wyjątkowe nagrody zadba m.in. Teatr Baj. Zwieńczeniem sąsiedzkiej imprezy będzie występ Grupy Teatralnej Warszawiaki, nawiązujący muzycznie i teatralnie do klimatu Starej Pragi, który odbędzie się przed Galerią Wileńską o godz. 17.00. Wstęp na wszystkie atrakcje całego dnia jest wolny.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA