PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nadchodzi fala nowych marek. Cel? Galerie i parki handlowe

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 02 lis 2017 11:28

Nadchodzi fala nowych marek. Cel? Galerie i parki handlowe Fot. Shutterstock

Concept2.0 we współpracy z IMV Polska planuje wprowadzić na polski rynek nowe brandy i koncepty. Celem ekspansji będą parki handlowe oraz małe i średniej wielkości galerie.

REKLAMA

Partnerem strategicznym polskiej spółki jest Concept2.0 GmbH z Niemiec, która przygotowuje niemieckie sieci do ekspansji w Polsce.

- Naszym wspólnym celem jest realizacja trwałego rozwoju niemieckich marek na rynku środkowoeuropejskim. Polska jest krajem bardzo chłonnym, widzimy w tym segmencie duży potencjał. Najbliższe lata pokażą dynamiczne zmiany w sektorze przestrzeni handlowej - mówi Sascha Stockem, CEO Concept2.0 GmbH.

- Marki, z którymi współpracujemy to zupełnie nowe brandy jak i koncepcje sprawdzone, z wielkim potencjałem rozwoju. Poszukujemy dla nich atrakcyjnej przestrzeni handlowej. W przyszłym roku przeprowadzimy również ekspansję dużego niemieckiego gracza na polski rynek. Mówimy tutaj o kilkudziesięciu sklepach. W pierwszej kolejności celem są parki handlowe oraz małe i średniej wielkości galerie. Kolejnym celem jest przeprowadzenie rewolucji na polskim rynku komercyjnym wprowadzając spektakularne koncepty rozrywkowe - komentuje Błażej Błaszczyk, prezes zarządu Concept2.0.

Partnerem w zakresie pozyskiwania przestrzeni komercyjnych dla portfolio konceptów firmy Concept2.0 jest firma IMV Polska- powstała w 2007 roku jako spółka zależna od IMV Immobilien Management GmbH. To dostawca profesjonalnych usług związanych z zarządzaniem na rynku nieruchomości handlowych, biurowych, magazynowych m.in. w Polsce, Austrii, Niemczech, na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firma Concept2.0 zaufała nam, podpisując umowę o współpracy. Jestem przekonana, że wspólnymi siłami zapewnimy wzrost atrakcyjności centrów handlowych i przede wszystkim nadamy im nową jakość i definicję, dotychczas niespotykaną na rynku. Już na dzień dzisiejszy podpisaliśmy pierwsze umowy z deweloperami - komentuje Anna Pajura, Head of Center Management firmy IMV Polska.

 Wszystko wskazuje na to, że połączenie niemieckiego kapitału z austriackim know-how i duchem innowacji polskich przedsiębiorców zaowocuje nowym wymiarem przestrzeni komercyjnej w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA