PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

NAI Estate Fellows przeprowadził audyt finansowy dla Europy Centralnej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 mar 2015 08:15

NAI Estate Fellows już po raz drugi przeprowadził audyt rozliczeń finansowych dla centrum handlowego Europa Centralna w Gliwicach. Usługa została wykonana na zlecenie właściciela obiektu, spółki Helical Sośnica oraz zarządcy – EC Property Management.

REKLAMA

- Audyt finansowy stanowi podstawowe narzędzie do analizy kosztów. Jest to jednak przede wszystkim instrument strategiczny, pozwalający na budowanie i wdrażanie zarówno filozofii zarządzanego obiektu, planu marketingowego, jak i polityki wynajmu - mówi Dorota Beltrani, Leasing & Asset Manager w EC Property Management

- Najwyższe standardy w zarządzaniu obiektem są dla nas priorytetem. Audyt przeprowadzony przez NAI Estate Fellows potwierdził, że wydatki były realizowane zgodnie z budżetem oraz że koszty w Europie Centralnej są prawidłowo alokowane na najemców. Udowadnia to, że kredyt zaufania, jakim nas obdarzyli nie został zaciągnięty bez pokrycia - dodaje.

- Audyt finansowy przeprowadzany przez naszą firmę pozwala na dokonanie analizy prawidłowości rozliczeń całej nieruchomości oraz ich prawidłowej alokacji na poszczególnych najemców - mówi Bartosz Pustuł, dyrektor Działu Zarządzania NAI Estate Fellows.

Audyty przeprowadzone w CH Europa Centralna dotyczyły okresów rozliczeniowych za lata 2013 i 2014. Oprócz pełnego przeglądu kosztów w ujęciu analitycznym, została również przeprowadzona analiza poszczególnych umów najmu pod kątem wpływu poszczególnych zapisów na wynik finansowy całego centrum.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA