PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Najlepszy rok w historii Galerii Echo w Kielcach. Szykuje się rozbudowa

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 lut 2016 09:34

Najlepszy rok w historii Galerii Echo w Kielcach. Szykuje się rozbudowa Galeria Echo w Kielcach

To był najlepszy rok kieleckiej Galerii Echo. W ciągu ostatnich 12 miesięcy Galerię Echo odwiedziło blisko 9,5 miliona osób, a grudzień, z ponad milionem wizyt, był rekordowym miesiącem w historii obiektu.

REKLAMA

Z roku na rok Galeria Echo notuje wzrosty frekwencji, a obecna, blisko 10 milionowa, odwiedzalność roczna stawia ją na pozycji niekwestionowanego lidera wśród regionalnych centrów handlowo-rozrywkowych.

- Świetne wyniki roczne i grudniowy rekord Galerii Echo to przede wszystkim zasługa nowoczesnego podejścia w zarządzaniu obiektem. Galeria Echo od wielu lat plasuje się w ścisłej czołówce najlepiej zarządzanych centrów w Polsce. Tajemnica naszego sukcesu to ścisła współpraca z najemcami, poparta aktywnością marketingową i stałym optymalizowaniem programu galerii. W 2015 roku wzbogaciliśmy naszą ofertę m.in. o sklep Jula, a wkrótce wprowadzimy nową, poza handlową funkcję – duże centrum medyczne - mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

W 2015 w Galerii Echo pojawiło się kilka nowych marek, w tym duży sklep znanej sieci Jula, salon Komfort, newcomer  na rynku gastronomicznym - restauracja John Burg, a także klub bilardowy, wkrótce pojawi się też nowy sklep oferujący wyposażenie łazienek.

To nie koniec planowanych zmian: - Pracujemy nad istotnym powiększeniem oferty usługowej Galerii Echo. W najbliższych tygodniach klienci będą mogli korzystać z oferty centrum medycznego. Pojawią się też zupełnie nowe funkcje, takie jak szkoła językowa, czy szkoła tańca. Uzupełnieniem wspomnianych propozycji będzie największy w regionie ‘kids play’ ze specjalnymi atrakcjami dla klientów odwiedzających galerię z dziećm” – dodaje Marcin Materny.

Galeria Echo to jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce pod względem ilości sklepów. Powierzchnia całkowita wynosi 159 000 mkw., z czego 70 000 mkw. przeznaczono na wynajem.

Oprócz ponad 250 sklepów i punktów handlowych, klienci mają do dyspozycji także bogatą część rozrywkową - m.in. 12-torową kręgielnię, największe w regionie centrum fitness i wielo salowe kino Helios. Na najmłodszych czeka bawialnia o powierzchni 300 mkw. Wizytówką obiektu jest również wielopoziomowy parking na 2 300 miejsc. Zastosowano w nim system kierowania pojazdów do wolnych stanowisk oraz specjalną funkcję przypominania o miejscu zaparkowania pojazdu.

Projekt rozbudowy Galerii Echo powstał w Pracowni Architektonicznej Detan z Kielc, natomiast projekt elewacji i wnętrz wykonała warszawska pracownia architektoniczna Open Architekci. Detan sp. z o.o. / OPEN Architekci / Zespół Architektów Echo Investment S.A.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA