PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Najnowszy brand firmy LPP SA pojawi się w Galerii Malta

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 sty 2013 10:07

Najnowszy brand firmy LPP SA - marka Sinsay - pojawi się wiosną 2013 roku w Galerii Malta w Poznaniu. W centrum funkcjonują już trzy marki tej spółki: Mohito, Cropp Town oraz House.

REKLAMA

Sinsay, którego pierwsze sklepy zostaną otwarte w Polsce wiosną 2013 roku, to marka dla modnych nastolatek. Jej atutem są przystępne ceny.

Salon zajmie 281 metrów kwadratowych na pierwszym piętrze Galerii.

Zmiany zachodzą także w obrębie obecnych już w Galerii marek LPP. Swoją lokalizację w Galerii Malta zmieniły salony odzieżowe Cropp Town i House, których oferta skierowana jest do młodych ludzi. Marki, zajmujące do tej pory lokale w różnych częściach centrum, zostały umieszczone obok siebie w przestrzeniach Pasażu Pomarańczowego na poziomie 1. W nowej lokalizacji sklepy zajmują odpowiednio 408 i 410 metrów kwadratowych.

Salon odzieżowy Mohito zostanie powiększony o powierzchnię lokalu zajmowanego do tej pory przez markę House. Prawie 450 metrów kwadratowych sklepu pozwoli na poszerzenie oferty. Salon, adaptowany obecnie do nowych warunków, zostanie ponownie otwarty w lutym 2013 roku.

- Staramy się utrzymać dynamikę zmian w centrum, dbając jednocześnie o stałe powiększanie jego oferty. Cieszymy się, że Galeria Malta będzie jednym z pierwszych miejsc, w któych będzie można poznać nowy brand firmy LPP - mówi Tomasz Wojsz, dyrektor centrum.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA