PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Napollo z nowym nabytkiem w portfelu

  • Autor: propertynews.pl
  • 11 gru 2017 12:01

 Napollo z nowym nabytkiem w portfelu Promienista Centrum

Inwestor i deweloper Napollo zakupił od firmy Piotr i Paweł, działające od niemal 20 lat centrum handlowo – usługowe przy ul. Promienistej 160 w Poznaniu. Obiekt zlokalizowany jest w południowo-zachodniej części Poznania, w dzielnicy Grunwald, w sercu blisko 15-tysięcznego Osiedla Kopernik. Napollo planuje modernizację zakupionego centrum w ciągu najbliższych lat.

REKLAMA

Centrum handlowo-usługowe przy ul. Promienistej 160, o powierzchni najmu blisko 5,3 tys. mkw.,  jest prawie w 100proc. skomercjalizowane. Główny najemca to jeden z największych w Polsce supermarketów spożywczo-przemysłowych Piotr i Paweł, który zajmuje 3,9 tys. mkw. W centrum działają również Rossmann, salon Yes, salony odzieżowe i obuwnicze, a także dostępne są usługi, w tym bank, optyk, apteka, pralnia, fotograf, kwiaciarnia oraz restauracja. Obiekt posiada parking naziemny oraz podziemny, w którym funkcjonuje myjnia samochodowa. Napollo planuje modernizację obiektu oraz jego ewentualną rozbudowę w ciągu najbliższych lat.

-Zakup centrum handlowo–usługowego w Poznaniu to przykład konsekwentnie realizowanych działań Napollo opartych  na rozwoju w segmencie obiektów – centrów i parków handlowych - typu convenience oraz ekspansji w kluczowych, z punktu widzenia komercyjnego, regionach kraju jak Mazowsze, Dolny Śląsk czy Wielkopolska – mówi Katarzyna Rzetecka, członek zarządu Napollo. – W najbliższych 3 latach portfel projektów komercyjnych firmy wzrośnie do ponad 100 tys. mkw. GLA, w większości poprzez realizację nowych projektów, ale nie wykluczamy, jak pokazuje przykład centrum przy ul. Promienistej czy Parku Galaktyka we Wrocławiu, zakupu istniejących, dobrze funkcjonujących obiektów z potencjałem do przyszłej modernizacji czy rozbudowy. Centrum w Poznaniu to drugi projekt Napollo w Wielkopolsce – wiosną przyszłego roku zaplanowane jest otwarcie Galerii Piastovej w Gnieźnie”– dodaje Katarzyna Rzetecka.  

- Centrum Piotr i Paweł Promienista to miejsce z tradycjami handlowymi, w którym od lat prowadzimy jeden z pierwszych supermarketów sieci. W styczniu 2018 roku przypada 20-ta rocznica otwarcia obiektu dla klientów i przyszedł czas na zmiany. Wierzymy, że centrum handlowe Piotr i Paweł Promienista dzięki Napollo, doświadczonemu developerowi i zarządcy licznych centrów handlowych,  z którym współpracujemy również przy innych projektach, w najbliższym czasie zyska nową, atrakcyjną odsłonę. Pragniemy w tym miejscu podkreślić, że lokalizacja naszego supermarketu przy Os. Kopernika pozostaje dla nas, jako sieci, kluczowa i  gorąco zapraszamy obecnych oraz potencjalnych klientów na zakupy – informuje Ewa Aleszczyk-Kalinowska, rzecznik sieci.

Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Napollo jest właścicielem centrum handlowego Galeria Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, która zostanie otwarta w I kw. 2018 r. Obecnie rozwija w całym kraju nowy format obiektów handlowych typu convenience pod wspólną marką N-Park, która zastąpiła wcześniejsze Centra Zakupów. N-Parki powstają w centrach miast do 100 tys. mieszkańców oraz dużych osiedli aglomeracji. Pierwszy N-Park został uruchomiony w tym roku we Wrocławiu. Kolejne obiekty pod tą marką powstaną w 2018 r. w Warszawie, na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna w aglomeracji warszawskiej oraz we Wrocławiu, przy ul. Maślickiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIESPRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA