PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Neinver z podwójną certyfikacją ISO dla wszystkich outletów w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 sty 2013 13:39

Neinver Polska zapewnił sobie podwójną certyfikację ISO w zakresie zarządzania jakością i środowiskiem dla wszystkich swoich inwestycji. Certyfikaty ISO 9001 i 14001 dla centrów wyprzedażowych Factory w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie oraz siedziby głównej, to efekt strategicznego ujednolicania procedur Grupy Neinver w całej Europie.

REKLAMA

Międzynarodowe standardy w dziedzinach zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego objęły wszystkie 13 europejskie centra, należące do Grupy Neinver. Dodatkowo, francuskie centrum Roppenheim The Style Outlets jest obecnie w trakcie procesu certyfikacji, mimo że działa na rynku od niespełna roku. Procedury związane z certyfikacją ISO wdrożono również we wszystkich siedzibach głównych na rynkach w Polsce, we Włoszech, w Niemczech, Portugalii i Hiszpanii.

- Certyfikaty ISO również w Polsce pomagają wprowadzić uporządkowane procedury postępowania i kontroli w kluczowych obszarach działalności firmy. Biznesowy sukces wymaga wdrażania międzynarodowych standardów, które zarówno ułatwiają prowadzenie działalności, jak i świadczą o odpowiedzialności firmy. Oczekują tego nie tylko inwestorzy i partnerzy, ale coraz częściej również nasi klienci - powiedziała Agata Brzezińska, Country Manager Neinver Polska.

W 2010 roku jedna z inwestycji Neinver Polska - poznańska Galeria Malta - otrzymała prestiżowy certyfikat przyznany przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych. Jako jedyne centrum handlowe biorące udział w konkursie, Galeria Malta została wyróżniona przyznanym przez ISIC „Certificate of Merit for Exceptional Management" za doskonałe zarządzanie.

Neinver zarządza w sumie 14 centrami outlet o łącznej powierzchni najmu 293 000 mkw., działającymi pod marką Factory oraz The Style Outlets. Firma jest obecnie drugim w Europie największym operatorem centrów outlet (ranking ICSC 2012), zajmującym wiodącą pozycję na rynkach w Polsce i w Hiszpanii.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA