PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Neinver z podwójną certyfikacją ISO dla wszystkich outletów w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 sty 2013 13:39

Neinver Polska zapewnił sobie podwójną certyfikację ISO w zakresie zarządzania jakością i środowiskiem dla wszystkich swoich inwestycji. Certyfikaty ISO 9001 i 14001 dla centrów wyprzedażowych Factory w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie oraz siedziby głównej, to efekt strategicznego ujednolicania procedur Grupy Neinver w całej Europie.

REKLAMA

Międzynarodowe standardy w dziedzinach zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego objęły wszystkie 13 europejskie centra, należące do Grupy Neinver. Dodatkowo, francuskie centrum Roppenheim The Style Outlets jest obecnie w trakcie procesu certyfikacji, mimo że działa na rynku od niespełna roku. Procedury związane z certyfikacją ISO wdrożono również we wszystkich siedzibach głównych na rynkach w Polsce, we Włoszech, w Niemczech, Portugalii i Hiszpanii.

- Certyfikaty ISO również w Polsce pomagają wprowadzić uporządkowane procedury postępowania i kontroli w kluczowych obszarach działalności firmy. Biznesowy sukces wymaga wdrażania międzynarodowych standardów, które zarówno ułatwiają prowadzenie działalności, jak i świadczą o odpowiedzialności firmy. Oczekują tego nie tylko inwestorzy i partnerzy, ale coraz częściej również nasi klienci - powiedziała Agata Brzezińska, Country Manager Neinver Polska.

W 2010 roku jedna z inwestycji Neinver Polska - poznańska Galeria Malta - otrzymała prestiżowy certyfikat przyznany przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych. Jako jedyne centrum handlowe biorące udział w konkursie, Galeria Malta została wyróżniona przyznanym przez ISIC „Certificate of Merit for Exceptional Management" za doskonałe zarządzanie.

Neinver zarządza w sumie 14 centrami outlet o łącznej powierzchni najmu 293 000 mkw., działającymi pod marką Factory oraz The Style Outlets. Firma jest obecnie drugim w Europie największym operatorem centrów outlet (ranking ICSC 2012), zajmującym wiodącą pozycję na rynkach w Polsce i w Hiszpanii.

 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA