PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

NG2: blisko 10-proc. wzrost przychodów w I półroczu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 lip 2011 10:13

NG2: blisko 10-proc. wzrost przychodów w I półroczu

Spółka NG2 SA podała skonsolidowane przychody ze sprzedaży w czerwcu br. Wyniosły one 88,7 mln zł i były niższe od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego o 1 proc.

REKLAMA

Przychody za okres styczeń - czerwiec wyniosły 483,9 mln zł i były wyższe od osiągniętych w analogicznym okresie roku 2010 o 9,9 proc.

Z kolei przychody ze sprzedaży detalicznej za miesiąc czerwiec wyniosły 81,9 mln zł i były niższe od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego o 4,3 proc. Narastająco za okres styczeń - czerwiec wyniosły 434 mln zł i były wyższe o 10,9 proc. stosunku do tego samego okresu 2010 roku.

Zarząd NG2 deklarował uzyskanie w tym roku 16-proc. wzrostu obrotów i ponad 20-proc. poprawy zysku netto.

Firma prowadzi sieci sklepów obuwniczych, m.in. CCC i Quazi. Według stanu na koniec grudnia 2010 roku, Grupa dysponowała siecią 703 placówek. W marcu br. ruszył pierwszy sklep firmy NG2 w Moskwie. Spółka planuje dalszy rozwój na tym rynku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA