PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nie żyje Michał Dominik, dyrektor generalny Sephora Polska

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 paź 2012 09:10

Nie żyje Michał Dominik, dyrektor generalny Sephora Polska

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Michała Dominika, dyrektora generalnego Sephora Polska. Redakcja Propertynews.pl składa wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i bliskim współpracownikom Pana Michała Dominika.

REKLAMA

Michał Dominik specjalizował się w budowaniu i zarządzaniu międzynarodowym biznesem, strategią działania i rozwojem Sephora. Obszarem jego specjalizacji był także rynek detaliczny w tym perfumeryjny, wyniki finansowe i sprzedażowe, polityka kadrowa oraz działania marketingowe.

W firmie Sephora zarządzał siecią perfumerii na terenie Polski (a w przeszłości Polski i Czech) oraz odpowiadał m.in. za opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju firmy na kolejne lata.

Przed dołączeniem do zespołu Sephora był zawodowo związany m.in. ze spółką Coty Polska, gdzie zajmował stanowisko dyrektora sprzedaży, a następnie dyrektora zarządzającego spółki Coty South Europe odpowiedzialnego za rynek węgierski, chorwacki, słoweński, serbski, macedoński, bośniacki oraz albański.

Wcześniej pracował także dla takich firm jak: Metro GmbH, gdzie kierował projektami międzynarodowymi, Morliny SA, gdzie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu i dyrektora ds. sprzedaży i marketingu, Animex, gdzie zajmował stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży i marketingu oraz członka zarządu spółki, czy firmy Browar Belgia, którym kierował jako dyrektor generalny.

Michał Dominik był absolwentem Wydziału Chemii Politechniki Poznańskiej, dwuletnich studiów na Wydziale Administracji i Zarządzania na Tilburg University w Holandii oraz studiów MBA na Purdue University w West Lafayette w stanie Indiana w Stanach Zjednoczonych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA