PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nike najemcą Outlet Park Szczecin

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 gru 2011 15:07

Sklep firmy Nike, światowego producenta odzieży i obuwia sportowego, zostanie otwarty w Outlet Park Szczecin - pierwszym w regionie zachodniopomorskim centrum wyprzedażowym realizowanym przez Echo Investment.

REKLAMA

Nike to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych. Sklep Nike w Outlet Park Szczecin będzie dysponować powierzchnią blisko 750 mkw.

Realizacja Outlet Park Szczecin odbywa się zgodnie z harmonogramem. Prace budowlane rozpoczęły się w czerwcu br., a ich planowane zakończenie nastąpi w połowie 2012 roku. Wykonawcą jest firma Polimex-Mostostal SA.

Outlet Park Szczecin powstaje w dzielnicy Prawobrzeże, w miejscu funkcjonującego centrum handlowego przy ul. Struga, którego właścicielem jest Echo Investment.

Realizacja odbywa się w dwóch etapach. Pierwsza, trwająca już faza, zakłada powstanie galerii handlowej, w której znajdzie się ponad 70 lokali handlowych, 7-salowe kino Helios, supermarket „Piotr i Paweł" i Smyk Mega Store. Jej zakończenie zaplanowano na połowę 2012 roku.

Najwcześniej rok po zakończeniu pierwszego etapu rozpoczną się prace związane z drugą fazą, w której powstanie dodatkowo około 60 sklepów.

Powierzchnia wynajmowalna Outlet Park Szczecin to 24 tys. mkw., powierzchnia całkowita to 30,2 tys. mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 1400 miejsc parkingowych.

Koncepcja architektoniczna obiektu powstała w biurze projektowym Vsf - Creative, natomiast projekt budowlany wykonała pracownia STUDIO A4 ze Szczecina. Komercjalizacja obiektu przebiega przy współpracy z CBRE - jednej z największych międzynarodowych firm doradczych działających w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Echo Investment SA to firma inwestycyjno-deweloperska z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma zrealizowała blisko 90 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 800 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA