PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa jakość w segmencie convenience

  • Autor: propertynews.pl
  • 10 gru 2013 14:10

W odróżnieniu od innych projektów w segmencie convenience, Plac Vogla będzie wyróżniać jego architektura - nie tylko szereg detali, ale też rozwiązanie przestrzenne, tworzące zupełnie nową jakość - przekonuje w rozmowie z Propertynews.pl architekt Paweł Graliński, prezes zarządu, Arch Magic.

REKLAMA- Centrum handlowo-usługowe Plac Vogla stworzy w Wilanowie plac miejski, którego dzielnica ta historycznie nie posiadała - podkreśla Paweł Graliński. Jego zdaniem, obecnie tkanka urbanistyczna dzielnicy rośnie wokół projektu o dosyć anonimowym wyrazie, w którym brakuje centralnego punktu. Plac Vogla go stworzy. 

Celem projektu, realizowanego w Wilanowie, jest nie tylko funkcja handlowa. Cała przestrzeń będzie towrzyć wnętrze urbanistyczne, przygotowane do organizacji większych imprez, z których będą korzystać mieszkańcy dzielnicy. - Projekt został przygotowywany w porozumieniu z władzami dzielnicy - dodaje.

Centrum handlowe Plac Vogla będzie liczyło blisko 12 tys. mkw. Właściciel centrum, spółka Ghelamco, kładzie duży nacisk na ofertę gastronomiczną. W obrębie obiektu zaplanowano także plac zabaw dla dzieci.

- Posiadamy już wszystkie prawomocne pozwolenia na budowę. Realizacja jest możliwa w każdej chwili. Cykl budowy nie przekracza obecnie 5-6 miesięcy, także rozpoczęcie i zakończenie budowy nastąpi w nadchodzącym roku - podsumowuje Paweł Graliński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA