PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa lokalizacja Almi Decor w Fashion House w Piasecznie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 kwi 2013 14:18

Z końcem marca otwarto nowy salon Almi Decor w Fashion House Outlet Centre w Piasecznie, centrum należącym do Polonia Property Fund II Ltd.

REKLAMA

Almi Decor, firma zajmująca się wyposażeniem i aranżacją wnętrz, zmieniła swoją dotychczasową lokalizację w Fashion House Outlet Centre w Piasecznie. W nowym salonie o powierzchni 420 mkw. marka oferować będzie wybór mebli, tekstyliów, tapet, oświetlenia i przedmiotów dekoracyjnych.

- Nasz nowy salon został przygotowany zgodnie z naszymi najwyższymi standardami - eleganckie, zachęcające do odwiedzenia sklepu witryny, jasne, przyjazne wnętrza, a także sposób ekspozycji i uporządkowanie produktów sprzyjają komfortowym zakupom - mówi Dana Zeidler, PR Manager z firmy ADe Line SA, będącej właścicielem marki AlmiDecor - Mamy nadzieję, że zmieniona lokalizacja i sąsiedztwo dobrych, wnętrzarskich marek, przyniosą korzyść najemcom, jak i klientom. Zachęcamy do wizyty wszystkich, którzy jeszcze nie odwiedzili Fashion House, żeby przekonali się, że tu warto bywać i kupować - dodaje D. Zeidler.

- Fashion House Outlet Centre w Piasecznie, to centrum skomercjalizowane praktycznie w 100 proc. Korzystając z rozwoju rynku i dobrej sprzedaży we wszystkich naszych centrach, obecnie skupiamy się na uatrakcyjnianiu tenant-mixu, doprecyzowaniu oferty handlowej do potrzeb naszych klientów oraz optymalizacji rozkładu sklepów i branż. Relokacja naszego partnera AlmiDecor jest tego przykładem a wkrótce poinformujemy o nowych markach w centrach Fashion House - mówi Dawid Rutkowski, Head of Asset Management Retail, Peakside Polonia Management.
ADe Line SA, firma zarządzająca siecią sklepów Almi Decor obecnie posiada 40 salonów Almi Decor, z czego 35 znajduje się w Polsce, 3 w Pradze i 2 w Wilnie.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA