PARTNERZY
PORTALU


REKLAMA

Nowa lokalizacja Almi Decor w Fashion House w Piasecznie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 kwi 2013 14:18

Z końcem marca otwarto nowy salon Almi Decor w Fashion House Outlet Centre w Piasecznie, centrum należącym do Polonia Property Fund II Ltd.

REKLAMA

Almi Decor, firma zajmująca się wyposażeniem i aranżacją wnętrz, zmieniła swoją dotychczasową lokalizację w Fashion House Outlet Centre w Piasecznie. W nowym salonie o powierzchni 420 mkw. marka oferować będzie wybór mebli, tekstyliów, tapet, oświetlenia i przedmiotów dekoracyjnych.

- Nasz nowy salon został przygotowany zgodnie z naszymi najwyższymi standardami - eleganckie, zachęcające do odwiedzenia sklepu witryny, jasne, przyjazne wnętrza, a także sposób ekspozycji i uporządkowanie produktów sprzyjają komfortowym zakupom - mówi Dana Zeidler, PR Manager z firmy ADe Line SA, będącej właścicielem marki AlmiDecor - Mamy nadzieję, że zmieniona lokalizacja i sąsiedztwo dobrych, wnętrzarskich marek, przyniosą korzyść najemcom, jak i klientom. Zachęcamy do wizyty wszystkich, którzy jeszcze nie odwiedzili Fashion House, żeby przekonali się, że tu warto bywać i kupować - dodaje D. Zeidler.

- Fashion House Outlet Centre w Piasecznie, to centrum skomercjalizowane praktycznie w 100 proc. Korzystając z rozwoju rynku i dobrej sprzedaży we wszystkich naszych centrach, obecnie skupiamy się na uatrakcyjnianiu tenant-mixu, doprecyzowaniu oferty handlowej do potrzeb naszych klientów oraz optymalizacji rozkładu sklepów i branż. Relokacja naszego partnera AlmiDecor jest tego przykładem a wkrótce poinformujemy o nowych markach w centrach Fashion House - mówi Dawid Rutkowski, Head of Asset Management Retail, Peakside Polonia Management.
ADe Line SA, firma zarządzająca siecią sklepów Almi Decor obecnie posiada 40 salonów Almi Decor, z czego 35 znajduje się w Polsce, 3 w Pradze i 2 w Wilnie.

PARTNER SERWISU Partner serwisu - OUTLET Center

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA