PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa odsłona Gemini Park Bielsko-Biała już w listopadzie 2013 roku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 lis 2012 15:04

Nowa odsłona Gemini Park Bielsko-Biała już w listopadzie 2013 roku

Jak zapowiadają przedstawiciele inwestora, rozbudowa Gemini Park Bielsko-Biała zakończy się w listopadzie przyszłego roku. Po zakończeniu inwestycji powierzchnia obiektu powiększy się do 59 tys. mkw., a do grona najemców dołączy 70 nowych sieci.

REKLAMA

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw. Po rozbudowie obiekt będzie dysponował jedną z największych powierzchni regionie - 55-59 tys. mkw., a grono najemców powiększy się o kolejne 70 sklepów z branży modowej, z których część po raz pierwszy otworzy swoje sklepy w tym regionie Polski. Poszerzona zostanie również oferta usługowa.

- Prace przy rozbudowie Gemini Park Bielsko-Biała postępują zgodnie z harmonogramem. Wykonano wzmocnienia istniejących fundamentów w garażu podziemnym oraz prace fundamentowe rozbudowywanej części obiektu. Rozebrana została także elewacja frontowa. Obecnie prowadzimy zaawansowane prace konstrukcyjne - wykonujemy strop nad parterem i na górnej płycie parkingu oraz fundamenty w nowo powstających obszarach rozbudowywanego obiektu - mówi Anna Waluś, dyrektor Gemini Park. - W najbliższych miesiącach planujemy zakończyć pracę konstrukcyjne w istniejącej i rozbudowywanej części obiektu i przystąpić do montażu instalacji wewnętrznych oraz prac budowlanych nad pierwszą kondygnacją. Dbając o wygodę i komfort zakupów naszych klientów, udostępniony został już dodatkowy parking zewnętrzny oraz nowy wjazd do obiektu - dodaje A. Waluś.

Za wynajem Gemini Park Bielsko Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. jest jednocześnie zarządcą Centrum.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA