PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa odsłona GTC

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 sie 2015 15:44

Nowa odsłona GTC Nowe logo GTC

Globe Trade Centre S.A.zaprezentowała swoje nowe logo. Symbolizuje ono nową strategię Grupy oraz jej dalszy rozwój.

REKLAMA

GTC, firma z obszaru nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej, przedstawiła nowe logo. Rebranding odzwierciedla ewolucję firmy, zapoczątkowaną przez niedawne zmiany w strukturze akcjonariatu Spółki – które pozwoliły GTC osiągnąć kolejny etap rozwoju i powrócić na ścieżkę wzrostu.

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy największy akcjonariusz GTC, fundusz Lone Star stał się posiadaczem ok. 55 proc. akcji, a spółka rozpoczęła realizację nowej strategii, która polega między innymi na: inwestowaniu w zlokalizowane w regionie, obiecujące i generujące zyski nieruchomości z potencjałem wzrostowym, zwiększaniu zysków dzięki aktywnemu zarządzaniu obecnym portfelem nieruchomości oraz wzmocnieniu przepływu środków pieniężnych dzięki realizowaniu wybranych projektów deweloperskich. Ta nowa strategia znalazła wyraz w nowym logo GTC .

- Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w regionie, szerokiemu portfelowi rentownych nieruchomości, znacznemu potencjałowi wzrostu poprzez nowe inwestycje w regionie, starannie wybranym akwizycjom oraz zgodzie naszych akcjonariuszy na zwiększenie kapitału jesteśmy gotowi, by ponownie przyspieszyć nasz wzrost. Nasze nowe logo jest symbolem tych zmian oraz rozwoju, którego kolejne etapy osiągamy z korzyścią dla naszych inwestorów, najemców, pracowników i lokalnych społeczności – powiedział Thomas Kurzmann, GTC Chief Executive Officer.

GTC przedstawiło też nową odsłonę strony internetowej.

Grupa GTC jest jedną z czołowych spółek sektora nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Od powstania w 1994 r. Grupa zajmuje się budowaniem nieruchomości biurowych i handlowych o wysokim standardzie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dziś GTC jest właścicielem i zarządcą 33 budynków komercyjnych oferujących ok. 613 000 m kw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Serbii, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii, Słowacji, Czechach i na Węgrzech.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA