PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa polska marka rusza na podbój modowego rynku

  • Autor: propertynews.pl
  • 18 mar 2013 14:50

Nowa polska marka rusza na podbój modowego rynku

W drugiej połowie marca w Galerii Mokotów w Warszawie zadebiutuje polska marka modowa adresowana do kobiet biznesu - Kossmann. Sklep zajmie około 40 mkw.

REKLAMA

Firma Kossmann powstała w październiku 2012 roku. Jak podaje firma, marka jest pierwszą w Polsce, która oferuje ubrania biznesowe skierowane do aktywnych, przedsiębiorczych kobiet.

Firmę założyła Iwona Kossmann, która do października 2012 roku rozwijała działalność w obszarze consultingu strategicznego, marketingu, sprzedaży i komunikacji, a do listopada 2011 roku zasiadała na stanowisku prezesa zarządu spółki Bonnier Business Polska, należącej do szwedzkiej Grupy Bonnier - jednego z największych na świecie koncernów medialnych. 

W latach 2008-2010 piastowała funkcję Prezesa Deni Cler SA, firmy posiadającej sieć 30 butików z odzieżą luksusową i akcesoriami dla kobiet, sprzedawanymi pod marką Deni Cler.

W latach 2001-2008 zarządzała marketingiem i sprzedażą spółek telekomunikacyjnych w grupie Orange.

Od 2001 do 2005 pełniła funkcję dyrektora marketingu firmy PTK Centertel, operatora sieci Orange. W 2005 została powołana na członka zarządu ds. marketingu i sprzedaży (2005-2007), a następnie - po przejęciu PTK Centertel przez TP SA - weszła do zarządu spółki jako członek zarządu ds. Rynku Masowego (2007-2008).

Iwona Kossmann posiada również 10-letnie doświadczenie w obszarze FMCG. Zarządzała wieloma międzynarodowymi markami w firmach Unilever Polska (1992-1994), Coty Polska, Coty Hungary oraz Coty Germany (1995-2001). W 2007 roku została wyróżniona tytułem Marketera Roku 2006, a w 2008 - Menedżera Dekady.

Ukończyła Szkołę Główną Handlową z tytułem magistra nauk ekonomicznych oraz studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Erazmusa w Rotterdamie.

Prywatnie żona i mama dwóch córek. Jej pasją jest sport i joga.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA