PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa Stacja: poznaj szczegóły projektu pod Warszawą

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 gru 2015 09:54

Nowa Stacja: poznaj szczegóły projektu pod Warszawą Nowa Stacja

Na początku 2016 roku wystartuje budowa nowej inwestycji handlowej w Pruszkowie.

REKLAMA

Jak już informowaliśmy, inwestor otrzymał pozwolenie na budowę w ciągu ostatnich tygodni. Prace budowlane rozpoczną się w I kwartale, a zakończą w 2017 roku. 

Obiekt zaprojektowało biuro architektoniczne IMB Asymetria. Na liście jej klientów znajdują się między innymi ECE, Apsys, Echo Investment, Carrefour, Tesco i wiele innych. 

- Proces inwestycyjny nabiera tempa. To dobra wiadomość przede wszystkim dla przyszłych klientów, gdyż galeria będzie pierwszym i długo oczekiwanym w Pruszkowie kompleksem rozrywkowo-handlowym, oferującym tak szeroką ofertę modową i usługową – mówi Maciej Krzewiński, COO Grupy ECC.

Deweloper dokłada wszelkich starań, aby otrzymać certyfikat BREEAM świadczący o zachowaniu wysokich standardów w zakresie efektywności energetycznej, konstrukcji i użytych materiałów, realizacji i eksploatacji, gospodarki wodą i odpadami oraz dostępności komunikacyjnej.

Projekt został formalnie zarejestrowany w systemie BREEAM, dzięki współpracy dewelopera z firmą Grontmij, która nadzoruje wszystkie prace związane z otrzymaniem certyfikatu. Pre-certyfikacja inwestycji wykazała, że elementami, dzięki którym Nowa Stacja może uzyskać jeden z najbardziej znaczących światowych instrumentów opiniowania budynków są między innymi: wybór odpowiedniej działki (lokalizacja, poprzednio zagospodarowany teren, dostęp do komunikacji miejskiej i innych udogodnień), wysoka efektywność energetyczna budynku oraz prowadzenie inwestycji zgodnie z najlepszymi praktykami. 

W Nowej Stacji na 27 tys. mkw. powierzchni handlowej znajdzie się około 120 lokali handlowo-usługowych. Centrum handlowe będzie nie tylko zawierało ofertę zakupową ale także będzie miejscem spotkań dla mieszkańców Pruszkowa. Miejsca rozrywki, rekreacji i odpoczynku takie jak multipleks składający się z 7 sal kinowych, ścianka wspinaczkowa, klub fitness czy szkoła tańca są wpisane w projekt Nowej Stacji. Na dwóch parkingach: podziemnym oraz na dachu centrum znajdzie się około 800 miejsc postojowych.

Za komercjalizację Centrum Handlowego Nowa Stacja odpowiada wraz z deweloperem firma Aspenn.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA